Kosmetický salon Poesie

Základní informace

Kosmetický salon Poesie byl založen v roce 1990 a v Praze se na své současné adrese vyskytuje od roku 1998. Jsme rodinná firma, která je vedena zkušenou profesionálkou, Boženou Němčíkovou, která se kosmetice věnuje 37 let a kromě specializovaného vzdělání absolvovala různá školení, účastnila se soutěží a věnovala se přednáškové činnosti.

Kontakty

Ulice Jugoslávská 10
Město Praha
Telefon +420 605 253 456
E-mail kosmetikapoesie@seznam.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 18:00
úterý 9:00 - 18:00
středa 9:00 - 18:00
čtvrtek 9:00 - 18:00
pátek 9:00 - 18:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetický salon Poesie? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V kosmetickém salonu Poesie se vám každý den snažíme poskytnout ty nejkvalitnější služby v přátelském prostředí, přičemž využíváme dlouholeté zkušenosti z oblasti péče o pleť a vizážistiky. V našem kosmetickém salonu ke každé klientce přistupujeme individuálně, profesionálně a s úsměvem na rtech.

Kromě nabízených komplexních kosmetických služeb se paní Němčíková specializuje na permanentní make-up, ve kterém má dlouholeté vynikající výsledky.

K poskytovaným kosmetickým službám jsme přidali i péči o pokožku celého těla, a to přístrojem LPG, který má celosvětově vynikající výsledky. Zpevňuje pokožku celého těla, formuje postavu, odstraňuje projevy celulitidy, vyhlazuje vrásky a rozjasňuje obličej.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.