Kosmetický salon Venuše

Základní informace

Kosmetické služby, permanentní make-up, manikúra, vizážistika. Prodej kosmetiky, parfumerie, spy pedikúra, gel na nohy, modelace a prodloužení nehtů. Dále provádíme masáže lávovými kameny, havajské, kyslíkové beuty obličeje. Regeneraci pomocí kyslíku.

Kontakty

Ulice Orlí 3
Město Brno
Telefon +420 728 764 866
E-mail jellusovah@seznam.cz
Web www.salonvenuse.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetický salon Venuše? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kosmetický salon Venuše se nachází v krásném a romantickém prostředí obchodní galerie Orlí, v prvním poschodí. V našem salonu jsou 3 pracoviště pro manikúru a modelaci nehtů, pedikúra, 2 kabinky pro kosmetické ošetření.

Součástí kosmetického salonu je i značková parfumerie, kde si kromě vůní vyberete i dekorativní kosmetiku značek Guerlain, Trucco, Lirikos a jiné. Pravidelně nabízíme líčení zdarma pro nezávazné vyzkoušení přípravků.

Vybavením, dovednostmi i zkušenostmi patříme k luxusním salonům, jejichž cílem je dokonalá péče o klienty. V našem salonu se odborně postaráme o vaše ruce, pleť i nohy – to vše prezentované v přitažlivém a příjemném prostředí. Občerstvení a káva zdarma je u nás samozřejmostí.

Uvažujete-li o originálním dárku pro své blízké, můžeme vám nabídnout dárkové karty v hodnotě dle vašeho uvážení, které se vztahují nejen na ošetření pleti, manikúru nebo pedikúru, ale i na jakékoliv zboží.

Manikúra – modelace nehtů

Moderní žena ví, že upravené ruce a nehty jsou základem elegance. Pokud někdo nemá to štěstí na pevné a tvarově dokonalé nehty, jsou zde metody, které jí k nim pomohou. Doporučíme modeláž nehtů buď klasickou na typy, nebo šablonovou, tzn. prodloužení a zpevnění vlastních nehtů. Lakujeme a zdobíme nehty různými technikami a na všechny příležitosti, zvlášť půvabná je naše rozsáhlá nabídka svatebních nehtů.

Dále pečujeme také o přírodní nehty, ošetřujeme je různými zábaly a speciálními kůrami na ruce, nabízíme manikúru klasickou, francouzskou, japonskou (p-shine). Pracujeme s materiály vysoké kvality. Perfektním složením a přítomností UV filtru nedochází ke žloutnutí.

Péče o obličej

Provádíme základní, luxusní i speciální ošetření obličeje, krku a dekoltu. Ošetřujeme všechny typy pleti i pleť velmi citlivou nebo trpící projevy akné. Nabízíme čištění pleti, úprava a barvení obočí a řas, aplikace umělých řas, epilace teplým voskem. Používáme kosmetické přípravky značkových firem Juvena, Matis, Lirikos, Madaga.

Přípravky pro domácí ošetření vám rádi pomůžeme vybrat s ohledem na stav a potřeby vaší pleti. Vzorečky přípravků jsou pro vás zdarma.

Permanentní make-up

Permanentním make-upem lze přivést k dokonalosti to, co nám v obličeji připadá nevýrazné, případně lehce poopravit určité rysy. Modelujeme a stínujeme obočí, oči zvýrazňujeme linkami na horním a dolním víčku, tvar rtů lze vylepšit konturou, nebo zvětšit celoplošným stínováním. Obrázky na tělo vytetujeme buď podle vašeho návrhu nebo předlohy, nebo podle našeho katalogu.

Pedikúra

Kromě klasického pedikérského ošetření, ošetření kuřích ok, otlaků a zarostlých nehtů provádíme také luxusní SPA pedikúru. Zakládáme si na naší metodě dokonalé úpravy nehtů na nohou. Spočívá v perfektním vybroušení, případně i gelové úpravě nehezkých tvarů vlastních nehtů. Precizní lakování je samozřejmostí, velmi oblíbené je rovněž potažení vlastních nehtů gelem.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 13 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 24 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.