Kosmetika Candy

Základní informace

Náš salon se zabývá kosmetickou péčí, která navrátí Vaší pleti zdravý vzhled a zlepší její ochranné schopnosti. Kosmetické ošetření je založeno na individuální péči. Trvá zhruba 90 - 120 minut, dle Vámi požadovaného typu ošetření.

Kontakty

Ulice Křížová 27
Město Litoměřice
Telefon +420 602 540 605
E-mail pe.sourkova@seznam.cz
Web www.kosmetika-candy.wz.cz/kontakt.html

Otevírací hodiny

pondělí 0:00 - 20:00
úterý 0:00 - 20:00
středa 0:00 - 20:00
čtvrtek 0:00 - 20:00
pátek 0:00 - 20:00
sobota 0:00 - 18:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika Candy? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Náš salon se zabývá kosmetickou péčí, která navrátí Vaší pleti zdravý vzhled a zlepší její ochranné schopnosti. Kosmetické ošetření je založeno na individuální péči. Trvá zhruba 90 – 120 minut, dle Vámi požadovaného typu ošetření. Používáme pouze kvalitní kosmetické přípravky, hlavně španělskou „Andorrana Primavera“ a řadu české kosmetiky „Revital“, která je hypoalergenní a není testována na zvířatech. Protože jsme se setkaly také s velkým zájmem ze strany mužů, máme pro ně připravenou kosmetickou řadu „Germaine de Capuccini“ pro mužskou pleť.

NABÍZÍME

povrchové i hloubkové čištění pleti (včetně odlíčení) peeling (klasický nebo ultrazvukovou špachtlí) aplikace aktivních látek (ultrz.špachtlí nebo galvanickou žehličkou) masáže obličeje, krku a dekoltu Jacquetovu masáž (velice vhodná pro pleti mastné a dysseborhoické nebo velmi citlivé) ošetření pleti derma válečkem – Messoderma Q Systém (viditelná změna již po 1.ošetření !) ošetření očního okolí barvení řas a obočí trvalá na řasy tvarování obočí líčení depilace voskem depilace cukrovou vatou parafínové zábaly rukou remodelační ošetření a masáže břicha se zábaly (kosmetika AINHOA) remodelační zábalové ošetření nohou proti celulitidě a na zpevnění pokožky (kosmetika AINHOA) prodej kosmetických přípravků prodej dárkových poukazů (možná úprava poukazů dle přání zákazníka !)

Nejbližší slevy

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 24 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

800 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie