Kosmetika-depilace

Základní informace

Pracuji se značkou PANDHY´S™ je nositelem certifikátu biokosmetika. Nabízím kosmetické ošetření všech tipů pleti. Depilace cukrovou pastou Pandhy´s obličeje a celého těla. Masáže proti celulitidě. Líčení minerálním make-upem.

Kontakty

Ulice Ostrovského 23
Město Praha 5 Smíchov
Telefon +420 737 266 660
E-mail pandhys.tereza@volny.cz
Web kosmetika-depilace.webnode.cz

Otevírací hodiny

pondělí 13:00 - 18:00
úterý 8:00 - 16:00
středa 13:00 - 18:00
čtvrtek 13:00 - 18:00
pátek 8:00 - 16:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika-depilace? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

DEPILACE

Depilační cukrová pasta PANDHY´S™ je vyrobena z glukózy a vody. Nic jiného neobsahuje, a protože glukóza je součástí každé naší buňky, je k naší pokožce šetrná. Depilační pasta se nanáší na pokožku zahřátá na tělesnou teplotu, proto nehrozí pigmentace. Glukóza působí na uvolnění vlasové cibulky ve folikulu, proto se chloupek snadněji vytrhne a v neposlední řadě se vytrhnou chloupky ve směru růstu. Proto je depilace cukrovou pastou znatelně méně bolestivější než depilace voskem.
Depilovat se můžete u nás nechat od hlavy až k patě, v případě že snad někomu na patě chloupek narostl, vyjma vlasů a mužských vousů. Po depilaci pokožku zklidníme a hydratujeme speciálně vyvinutým mlékem pro péči po depilaci.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Pleť se potřebuje nadechnout, hydratovat, vyživit a relaxovat. Tyto základní potřeby uspokojí naše kosmetické ošetření s produktovou řadou kosmetiky PANDHY´S™, která je na trhu již od roku 2002 a od té doby hýčká pleť žen po celém světě. Jedná se o přírodní kosmetiku, která je nositelkou certifikátu BIO.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie