Kosmetika La Bohéme - Mgr. Michaela Urgošíková

Základní informace

Vítám Vás na prezentaci svého kosmetického salonku sídlícího v centru města Olomouce, v němž si zakládám na profesionálně odvedené péči a kvalitě poskytovaných služeb. Mým cílem je krásná, vyživená a zdravá pleť, která bude vždy a všude Vaší nejlepší vizitkou!

Kontakty

Ulice Kateřinská 87/9
Město Olomouc
Telefon +420 721 885 501
E-mail m.urgosikova@seznam.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika La Bohéme - Mgr. Michaela Urgošíková? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Zvu Vás k návštěvě kosmetického salonku sídlícího v centru města Olomouce, v němž si zakládám na profesionálně odvedené péči a kvalitě poskytovaných služeb. Mým cílem je krásná, vyživená a zdravá pleť, která bude vždy a všude Vaší nejlepší vizitkou!

Pracuji s jedinečnou přírodní německou kosmetikou Dr. BELTER , s nejmodernějšími kosmetickými přístroji, které jsou skvělým pomocníkem kosmetické péče, a především nezapomínám na nenahraditelnou sílu lidského doteku.

Relaxovat budete na pohodlném lehátku, obklopeni vůní aromatických olejů a tóny uklidňující hudby. Kosmetická procedura je skvělým balzámem pro duši i tělo, čas, kdy je možné aspoň na chvíli zcela vypnout od stresu a každodenních povinností.

Těším se na Vaši návštěvu :)

Nejbližší slevy

–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

4999 Kč končí za 16 dní
–29 %
2500 Kč končí za 16 dní

Zaváděcí sleva 20 %

Zaváděcí sleva 20% na vše

končí za 24 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.