Studio Marta

Základní informace

Provozuji kosmetické studio a e-shop. Používáme a nabízíme k prodeji přírodní biokosmetiku Dr. Hauschka, ručně vyráběná mýdla Savon du Midi a hmotu pro orientální depilaci. Provádíme Bowen masáže, manuální lymfodrenáže a orientální depilaci.

Kontakty

Ulice Uhelná 4
Město Olomouc
Telefon +420 585 225 326
E-mail info@studiomarta.com
Web www.studiomarta.com

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Marta? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Dr. Hauschka – léčebná kosmetika – jedinečný koncept kosmetické péče k povzbuzení a harmonizaci celkové funkce pokožky.

Všechny přípravky jsou určené k aktivizaci a normalizaci vlastních funkcí pokožky a proto kosmetika Dr. Hauschka pohlíží na pokožku jako celostní orgán s jejími měnícími se projevy.

Při kosmetickém ošetření přistupujeme k pleti holisticky. Léčivé rostliny, které jsou použity k výrobě kosmetiky Dr. Hauschka pocházejí z ekologického zemědělství, biologicky-dynamického pěstování a volného sběru, jsou ručně sbírány a tříděny.

Rostlinné výtažky jsou rytmicky* zpracovávány. Přípravky jsou bez použití syntetických konzervačních, barvících a vonných látek, je zohledňován výběr celých rostlin ve vhodném poměru k pokožce – žádné izolované látky. Testy se provádí výhradně na dobrovolných osobách, ne na zvířatech.

Kosmetické přípravky Dr. Hauschka nejsou, vzhledem k orientaci na pokožku jako celek, vyhrazeny pouze pro ženy. Se svými ochrannými, posilujícími, oživujícími a regeneračními vlastnostmi může nás všechny – děti, mladistvé, ženy a muže provázet v každém věku.

Při jejím použití se nedostaví žádné zdánlivé, okamžité účinky, nevyvine se žádná závislost. Pokožka se bude krůček po krůčku učit fungovat zdravě a normálně. * Rytmické zpracování surovin Dalším znamením kvality kosmetiky Dr. Hauschka je rytmická výroba.

Při zpracování rostlin se zohledňují přírodní rytmy jako světlo a tma, pohyb a klid, teplo a zima, během kterých jsou esence a olejové výtažky získávány. Zde se kombinuje dlouholetá zkušenost ve zpracování léčivých rostlin s nejnovější produkční technikou.

Bowenova technika

The Gentle Touch – Jemný dotyk

Bowenova technika patří mezi holistické, velmi šetrné, zcela neinvazivní a nediagnostické metody, kdy tělo je vnímáno jako celek, bez zaměření na problematické partie. Můžeme ji popsat jako velmi jemnou a šetrnou manipulaci s měkkou tkání (svaly a šlachy). Skládá se z jednotlivých pohybů přes určené a přesně definované body lidského těla.

Unikátní je právě tento pohyb, kdy bowenista svými prsty nebo palci pohybuje kůží přes sval nebo šlachu, poté vyvine velmi jemný tlak (asi jako bezbolestný tlak na oční bulvu) a po krátké čekací době a stále pod stejným tlakem sklouzne s kůží zpět. Mezi jednotlivými sériemi pohybů, tzv. procedurami, jsou krátké 2–5 min. pauzy. Ty poskytují tělu čas k dokonalému „zpracování“ informace a umožní maximální využití těchto pohybů.

Orientální depilace

Orientální depilační hmota je zcela přírodní produkt, bez přídavku jakýchkoli chemických látek. Je vyrobena z medu, fíků a datlí za přídavku směsi orientálních bylin. Tato hmota minimálně dráždí pokožku. Je v hodná pro alergiky a osoby nesnášející klasické depilační hmoty a chemické depilační výrobky.

Orientální depilační hmota se lehce nahřeje a malá část, asi velikosti ořechu, se přiloží na partii, kde chceme provést depilaci. Hmotu roztáhneme a necháme působit orientální byliny, které mají tu nejdůležitější funkci a to, že se vstřebávají do pokožky a omezují výrazně další růst chlupu.

Poté se hmota jemně začíná rolovat a nabaluje do sebe všechny chloupky i s kořínky. Po depilaci stačí pokožku omýt vodou.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.