Masáže INNOaktiv

Základní informace

Nabízíme v příjemném prostředí klasické relaxační masáže s nahřátím lávovými kameny, lymfatické ruční masáže částečné i celkové, Lifting obličeje, magnetoterapii, přístrojovou lymfodrenáž Lymfoven, poradna s v oblasti zdraví, výživy a redukce váhy.

Kontakty

Ulice Přemyslovská 1481/34
Město Praha
Telefon +420 602 490 155
E-mail bara.sedlackova@centrum.cz
Web masaze-innoaktiv.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Masáže INNOaktiv? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Manuální lymfatická masáž – na zmírnění celulitidy a zlepšení vzhledu pokožky, na podporu imunitního systému a detoxikaci organismu. Provádíme na určitých problematických partií tela (např. nohy) nebo celkovou jednodení nebo třídenní lymfatickou masáž.

Lifting obličeje – nová metoda

masáž s okamžitým viditelným účinkem. Vyzkoušejte u nás. Lifting obličeje je novou omlazovací kůrou, která patří mezi masážní techniky velmi populární v kosmetické péči. Jedná se o revoluční neoperační ošetření, které výrazně zpomaluje proces stárnutí, vyžehluje vrásky a pomáhá nám dosáhnout takového efektu, jaký bychom očekávali od liftingu.

V obličeji se usazují veškerá napětí a stres z každodenního života, jejichž stopy nacházíme ve více či méně hlubokých výrazových vráskách. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým, systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Lifting obličeje uvolňuje veškeré obličejové svaly a tkáně, povzbuzuje krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí dýchání, ale navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek.Při masáži dochází ke zrychlení metabolismu, a tím k úbytku podkožního tuku.

Nejbližší slevy

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 22 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za 29 dní
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

800 Kč končí za 29 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie