Modelace nehtů - Brno

Základní informace

Modelace nehtů Brno, Avon Lady - registrace. Modelace nehtů, manikůra, parafinové zabaly, P-Shine. Provádím registraci nových Avon Lady včetně zaškolení pro Brno a okolí.

Kontakty

Ulice Grohova 34a
Město Brno
Telefon +420 777 014 292
E-mail d.indrova@volny.cz
Web www.modelacenehtu.xf.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Modelace nehtů - Brno? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Modelace nehtů

modelujeme, zpevňujeme a prodlužujeme nehty za pomocí UV gelů, které jsou velmi šetrné pro Vaše přírodní nehty. Pracujeme s kvalitními přípravky firem: LCN, LION, K-NAILS. Modelované nehty mají trvanlivost 3–4týdny, poté je nutné doplnit gel. Délka provedení modelace i s lakováním nehtů trvá přibližně 1,5 hodiny.

Manikúra

Je to péče o přírodní nehty , která se provádí důkladně za pomocí kvalitních přípravků. Po základní manikúře je možné lakování, zdobení, zábaly, masáž rukou a předloktí, regenerační nehtové kúry . Délka provedení manikúry trvá přibližně 1 hodinu.

P-Shine

Co je P-Shine Je to čistě přírodní technika úpravy nehtů. Podporuje prokrvení a růst nehtů, navíc je posiluje, zvyšuje jejich lesk a dodává jim důležité vitamíny. Tím je chrání před nepříznivými vlivy. Technika P-Shine se používá zejména proti třepení a lámání nehtů, nehty rychleji rostou a navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.

Složení P-Shine Hlavními složkami P-Shine jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka. Dále v něm nalezneme jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol. Obsahuje také vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Historie Princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků. Ale teprve v roce 1958 vznikl název P-Shine podle stejnojmenné tokijské společnosti, která se zabývala výrobou produktů a distribucí této metody. Dnes je P-Shine známý po celém světě a exportován do USA i evropských zemí.

Korekce nehtů na nohou pomocí UV gely

je to úprava nehtů na nohou UV gely. Výsledkem jsou krásně upravené, lesklé ,hladké nehty. Modeláž trvá přibližně 1–1,5 hodiny a vydrží 6–8 týdnů.

Parafínový zábal

tyto zábaly jsou velmi příjemné, pomáhají k řádnému prokrvení rukou, prohřívají a regenerují pokožku. Po jemné masáži vyživující vaselinou se ruce vloží do rozehřátého vosku a následně do igelitových a termorukavic. Zábal trvá 20 minut. Po sejmutí rukavic je výsledkem krásná, jemná a hladká pokožka.

Prodej kosmetiky AVON

Provádím registraci nových Avon lady včetně zaškolení pro (Brno a okolí), prodej kosmetiky AVON, bližší informace na tel. nebo e-mailu.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.