Pavel Dinčák

Základní informace

Klasické, relaxační a sportovní masáže. Antimigrenózní a reflexní masáže chodidel od maséra s profesionální praxí. V prostředí relaxačního studia nebo přímo u Vás doma.

Kontakty

Ulice Wuchterlova 584/16
Město Praha
Telefon +420 737 275 827
E-mail pdinda@seznam.cz
Web www.masaze-praha6.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Pavel Dinčák? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Výhodou a předností mých služeb je praxe od roku 1991, působení na rehabilitační lince ve sportovním středisku DUKLA Praha a po té působení v prvoligovém mužstvu Marila Příbram (dříve FC Dukla Praha).

Další výhodou by mělo být, že objednat se můžete opravdu v kteroukoliv denní i noční hodinu (telefon nevypínám) a taktéž se mohu plně přizpůsobit vašemu času, takže si můžete dopřát masáž 24 hodin denně (po telefonické domluvě).

A aby toho nebylo málo – první celková masáž je s 30% slevou nebo platnou aktuální akční nabídkou! Masáž si můžete objednat i k Vám domů do soukromí Vašeho pohodlí (viz ceník). Těším se na Vaši návštěvu!

Pro firmy – masáže v kanceláři

Dle dohody zajistím masáže a další relaxační a regenerační služby přímo ve Vaší firmě nebo v průběhu společenských, vzdělávacích, zábavných a sportovních akcí. Dále nabízím veškeré mé služby pro hotelové hosty, návštěva v hotelu je samozřejmostí.

Pro jednotlivce

Masáž si může objednat kdokoliv z Vás! Nepodceňujte žádné, byť i sebemenší bolesti páteře a zádových svalů. Z malého problému se může vyklubat budoucí velká nepříjemnost. Je nutné si uvědomit, že samostatné masáže Vaše bolesti dlouhodobě nevyléčí, páteř a celá záda je nutné posilovat denně – poradím a předvedu Vám cviky, které budou proti obtížím prevencí.

Klasická masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech. Doporučuje se masáž celková, ale nejčastěji se používá masáž zad a šíje.

Sportovní masáž

Je nezbytným doplňkem regeneračních a přípravných procedur pro všechny pohybové nadšence. Jako součást tréninkového procesu by se měla aplikovat jako masáž přípravná před sportovním výkonem nebo masáž odstraňující únavu po větší fyzické námaze. Může působit uklidňujícím způsobem nebo naopak povzbudit unavené svaly k dalšímu výkonu.

U sportovní masáže se uplatňují techniky směřující k uvolnění a prokrvení svalstva. Kolik energie bude masér potřebovat k odstranění únavy a uvolnění svalů, záleží na svalovém vybavení masírovaného.

Před sportovním výkonem masáž doplňuje, v žádném případě nenahrazuje, nutné rozehřátí a rozhýbání. Masáž je určena pro zdravé a sportovně založené lidi, nikoli pro ty, které občas něco bolí. V takových případech může spíše ublížit, než pomoci.

Reflexní masáž chodidel

Tělem protéká energie, která končí v reflexních bodech. Pokud dojde napětím nebo městnáním k zablokování energie, člověk onemocní. Ovlivňováním reflexních bodů na chodidlech se zablokovaná místa uvolňují a obnovuje se harmonie všech systémů.

Chodidla totiž představují dokonalý mikrokosmos těla. Masáž chodidel, která uvolňuje napětí, je navíc nesmírně příjemná a může jí vykonávat každý. Léčení prostřednictvím reflexní masáže je však dobré přenechat školeným odborníkům.

Antimigrenózní masáž

Jedná se o masáž k odstranění a prevenci bolestí hlavy. Při masáži dochází k masivnímu uvolnění šíjového a mimického svalstva s působením na akupresurní body obličejové i vlasové části hlavy při využití specifického účinku silice.

Stres se nejvíce promítá do oblasti šíje, dochází k ztuhnutí svalstva a stlačení krevního řečiště, které zapříčiňuje známé bolesti hlavy. Antimigrenózní masáž pomáhá svým uvolňujícím a protistresovým působením tyto problémy účinně odstraňovat. Doporučuje se alespoň 1× týdně.

Reflexologie

Reflexologie je založena na teorii, že aplikace tlaku na určitá místa na chodidlech a vzácněji na rukou a na uších může ovlivnit vnitřní orgány a systémy a tak zlepšit zdravotní stav. Tato teorie byla rozpracována Dr. Williamem H. Fitgeraldem, ušním, nosním a krčním specialistou z USA, jenž se zabýval teorií drah energií neboli meridiány a jenž kolem roku 1913 vypracoval terapii.

Léčení pomocí reflexologie má zpravidla nesmírně relaxační účinky; většina lidí má při masáži nohou velmi dobrý pocit, navíc se stimulují extenzivní nervová zakončení na chodidlech, což má samo o sobě kladný účinek a může mít výrazný dopad na celé tělo.

Nejbližší slevy

800 Kč
800 Kč končí za 21 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 21 dní
–14 %

Maderoterapie

Maderoterapie

600 Kč končí za 21 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.