Petra Šestáková

Základní informace

Nabídka kompletních vizážistických služeb.

Kontakty

Ulice Benkova 1105/24
Město Praha
Telefon +420 602 355 544
E-mail info@petrasestakova.cz
Web www.petrasestakova.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Petra Šestáková? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Líčení

Jako vizážistka pracuji čtyři roky s profesionální dekorativní kosmetikou – Dior, MAC, Sebastian Trucco, Arabeska, Malu wiltz, LOréal. Mezi mé největší klienty patří firma LOréal, Miss Marketing – pořadatel soutěže krásy Česká Miss, Oriflame, Stratosféra.

Za svou nejprestižnější práci považuji trvalou spolupráci na soutěži Česká Miss a dále pak účinkování na TV Prima v pořadu Prima jízda-proměny a poradenství v líčení pro nakladatelství Stratosféra.

A co mě nejvíc baví? Baví mě proměny. Obyčejné ženy se mění v krásné dámy a pak, když se nepoznávají v zrcadle a překvapeně koukají na svoji novou image, to zahřeje u srdce.

Proměny

Máte chuť a potřebu změnit sama sebe?

V dnešní době je změna image populární. Pomohu Vám při výběru účesu, který navrhnu počítačem. Zajistím Vám další profesionály – kadeřníka a fotografa. Citlivě Vám zvolím make-up a doporučím vhodné oblečení, tak abyste se cítila a vypadala skvěle.

Svatební líčení

Budoucím nevěstám nabízím možnost vyzkoušet předem svatební líčení při jedné zkoušce. V den D je nalíčím buď na domluveném místě nebo v mém salónu. K líčení přistupuji citlivě a zahrnu i požadavky klientek. Pracuji s profesionální dekorativní kosmetikou.

Ráda upravuji i nehty a to buď francouzkým lakováním na přírodní nehty nebo pár dnů před svatbou vytvořím gelové nehty opět s velmi oblíbenou „Francií“. Ve výjimečných případech vytvořím i svatební účes.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 6 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.