RaDita

Základní informace

Studio RaDita Pardubice a Chrudim nabízí formování postavy na moderním přístroji EMG01, pomoc při hubnutí, lymfodrenáže, odstranění celulitidy a další doplňkový sortiment. Nově také prodlužování řas revoluční metodou Xtreme Lashes. Těšíme se na Vás.

Kontakty

Ulice Salavcova 709
Město Pardubice
Telefon +420 776 053 646
E-mail radita@email.cz
Web www.radita.jsemin.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón RaDita? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

EMG01-Bodystyling cvičí za vás.

Pomocí elektrod, které se umístí na vašich problémových partiích těla. Intenzitu cvičení si určujete sami, čím větší intenzita, tím lepší výsledky. Při použití EMG01-Bodystylin se rychleji a lépe spalují kalorie. EMG01-Bodystyling prokrvuje pokožku a tím blahodárně působí také na celulitidu, celkové zpevnění pokožky a tvarování postavy.

Je koncipován a vyvinut ke kosmetickému profesionálnímu použití jako elektronický systém pro pasivní cvičení a masáže. Co stimulační proud dokáže?

  • Aktivní hubnutí
  • Cílenou redukci objemu
  • Odstranění celulitidy
  • Modelování postavy
  • Obličejový lifting ( ošetření vrásek a ochablého obličeje )
  • Masáže ( uvolnění svalů – zatuhnutí )
  • Lymfatické drenáže (otoky způsobené krevním oběhem, unavené – ztěžklé nohy, napuchnutí – periferní poruchy oběhu , likvidní reflux

Masáže

  • Únava po náročném dni, stres a málo pohybu. To mohou být důvody, proč máme večer záda ztuhlá a mohou i bolet. Možností, jak se alespoň na chvilku odpoutat od běžných starostí a ulevit tělu, je masáž. A není nic příjemnějšího, než se nechat hýčkat v našem studiu.

Prodlužování řas

  • Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Norkové řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Adhesiva jsou hypoalergenní, testované a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. Používáme velmi kvalitní materiál firmy EMPORIO Lashes. Všechny výrobky jsou vysoce kvalitní a vybrané produkty jsou nositelem značky jakosti CE A ROHS. Což je velký důkaz kvality!

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 6 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie