Relax - masážní studio

Základní informace

Sportovní, rekondiční, čokoládové masáže a zábaly, lávové kameny, indická masáž hlavy, masáž nahřátými mušlemi z Fiji

Kontakty

Ulice Horská 6
Město Děčín
Telefon +420 720 73 73 74
E-mail relaxdc@seznam.cz
Web www.masazedecin.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Relax - masážní studio? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Léčivá síla doteku, vonné éterické oleje nejvyšší kvality, blahodárné účinky masáže prověřené časem, profesionální personál, příjemné prostředí a relaxační hudba, to vše na vás čeká v masážním studiu Relax. Masážní procedury jsou velmi účinným prostředkem k harmonizaci celého organismu. Příznivě působí na kůži, ztuhlé svaly, klouby, centrální nervovou soustavu, na srdce, cévy, krevní oběh, ale i dýchací aparát a lymfatický systém. Jednotlivé masážní hmaty a cílená metodika masáže pozitivně ovlivňuje zdraví vnitřních orgánů a zvyšuje odolnost proti stresu. Udělejte si čas jen na sebe, postavte do středu zájmu vlastní zdraví, dopřejte si luxusní pohlazení čistých a kvalitních přírodních olejů a užijte si celkovou relaxaci těla.

Při masážích používáme vysoce kvalitní kosmetiku značky Pure Fiji, Torf-Ziegler a Janssen. Cílem masážního studia Relax je individuální přístup ke každému klientovi, dopřát vám na míru ušitou péči a zajistit vám příjemný zážitek, pocit zvýšené energie a lepšího zdraví.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

svecova.luc@gmail.com 30.9.2016 19:26

Naprosto profesionální služby spojené s osobním přístupem a citem. Vždy odsud odcházím jak znovuzrozená, už bych nešla jinam. Vřele doporučuji.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí