Salon Korunka

Základní informace

Výhradní zastoupení francouzské firmy ADM na přístroje na ošetření obličeje i těla Duolift Sequential, CavitaLyse a US2A. Specializujeme se na omlazující kúry, kosmetické ošetření, mikrodermabrazi, formování těla a kavitaci .

Kontakty

Ulice Korunní 4
Město Praha
Telefon +420 222 518 919
E-mail korunka@salon-korunka.cz
Web www.salon-korunka.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 19:00
úterý 9:00 - 19:00
středa 9:00 - 19:00
čtvrtek 9:00 - 19:00
pátek 9:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Korunka? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Vinohradský Salon Korunka se specializuje nejen na omlazující obličejové kúry, tzv. lifting bez skalpelu pomocí špičkových francouzských přístrojů DUOLIFT SEQUENTIAL ale i kúry pro zpevnění a zeštíhlení postavy ultrazvukovými přístroji US2A SEQUENTIAL nebo kavitaci – CAVITALyse.

Mezi další novinky v salonu patří SKIN UP – ultrazvukový přístroj velikosti menšího mobilního telefonu, který můžete mít celý den po ruce. SKIN UP dokáže během několika sekund obnovit hydrataci pleti, minimalizuje tvorbu vrásek a navrací pleti svěží a mladistvý vzhled a dlouhodobě ji osvěží. Použitím SKIN UP své pleti zajistíte kompletní výživu a hydrataci po celý den.

Komplex služeb doplňuje klasická kosmetika, depilace cukrovou pastou, manikúra, modeláž nehtů a masáže. V salonu Korunka můžete pro své blízké také zakoupit dárkové šeky.

Zakladatelkou a majitelkou salonu je paní Jana Petráková, kterou většina z nás zná jako pravidelného hosta televizních pořadů, např. Snídaně s Novou, Sama doma nebo Černá a bílá. Spolupracuje s lifestylovými časopisy, jako jsou Svět ženy, Katka, Cosmopolitan, Style, Jackie, Tina, Estetika, Chvilka pro tebe a Vlasta. Kromě toho je autorkou knihy s názvem Krásná v každém věku které vydalo nakladatelství Gra­da.

Brazilská depilace – šetrná depilace třísel a intimních partií těla.

Depilace cukrovou pastou – konec podráždění a červených zarůstajících chloupků. Jedná se velmi šetrný způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku odstraňují po směru jejich růstu, tudíž se netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu. Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky. Vzhledem k tomu cukrová pasta přilne pouze ke chloupkům stává se téměř bezbolestnou a lze tímto způsobem depilovat kteroukoliv část těla. Lze modelovat i velmi jemné linie (obočí, ušní boltce, intimní partie). Touto metodou lze odstranit chloupky min. dlouhé dlouhé 2–3 mm, proto Vaše pokožka může být stále hladká.

Uvažujete o novém vybavení nebo rozšíření salonu, nebo jste se ho právě rozhodli založit?

Salon Korunka jako výhradní zastoupení francouzské firmy ADM Advance Derma Method je obchodní, servisní a školící firma působící v České a Slovenské republice.

Současně jsme také provozovatelé dvou kosmetických salonů ve kterých používáme přístroje a výrobky ADM. Veškeré výsledky ošetření jsou podložené našimi dlouhodobými zkušenostmi. Jako dovozci a distributoři profesionálních francouzských kosmetických přístrojů DUOLIFT SEQUENTIAL, CAVITALyse a US2A SEQUENTIAL.

Vybavujeme kosmetická studia a salony, estetické kliniky wellness centra a lázně. Přístroje také tvoří nedílnou součást vybavení center pro redukci nadváhy, modelování a formování postavy a v současné době jsou velmi žádané.

Více na www.pristrojeprokosmetiku.cz

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 7 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

leniku@gmail.com 18.4.2016 8:26

Salon se specializuje na omlazení pleti, což já ve svých téměř 40 letech ocením. vyzkoušela jsem ošetření přístrojem SkinUp, který je možno zakoupit do domácího použití a jsem s ním nadmíru spokojená, moje rezence zde: http://beautyhelpline.blogspot.cz/2016/04/skinup-nanotechnologie-v-kosmetice.html

sstanovar@seznam.cz 27.4.2016 21:17

Vyzkoušela jsem přístroj Skin up, který v salonu nabízí a chtěla bych jej vřele doporučit všem ženám, které se rády osvěží a zároveň nosí makeup. Mlha z tohoto přístroje je tak jemná, že vůbec líčení nepoškodí. Navíc je sérum velmi příjemné, pleť hydratuje, krásně voní a jako bonus bojuje proti vráskám. Jsem velmi spokojena. Recenze: http://www.ilovemakeup.cz/skin-up-sada-anti-aging-ultrazvukovy-nano-spray/

Fotogalerie