Salon Maisel No.17

Základní informace

Na začátku všeho byl jeden velký sen a jedno osudové setkání... Nebojte, právě teď nečtete žádný příběh z červené knihovny. Na následujících řádcích se dozvíte, jak byl založen Salon Maisel No. 17. Nutno ale přiznat, že místy to napínavý román či film opravdu připomíná. Psal se rok 2020 a kadeřnici Mirku a maskérku Martu spojovalo společné přání - provozovat vlastní salon krásy. Není ale asi velkým překvapením, že otevřít si podnik není nic jednoduchého. Najít vhodné a dostupné prostory, zajistit veškeré formální záležitosti nebo sestavit tým, na který se můžete spolehnout a který do toho s vámi půjde - to všechno vyžaduje čas a peníze. A také notnou dávku odhodlání.

Kontakty

Ulice Maiselova 17
Město Praha
Telefon +420 774 008 090
E-mail salon@maisel17.cz
Web www.maisel17.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota 9:00 - 15:00
neděle 9:00 - 15:00

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Maisel No.17? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Na začátku všeho byl jeden velký sen a jedno osudové setkání… Nebojte, právě teď nečtete žádný příběh z červené knihovny. Na následujících řádcích se dozvíte, jak byl založen Salon Maisel No. 17. Nutno ale přiznat, že místy to napínavý román či film opravdu připomíná.

Psal se rok 2020 a kadeřnici Mirku a maskérku Martu spojovalo společné přání – provozovat vlastní salon krásy. Není ale asi velkým překvapením, že otevřít si podnik není nic jednoduchého. Najít vhodné a dostupné prostory, zajistit veškeré formální záležitosti nebo sestavit tým, na který se můžete spolehnout a který do toho s vámi půjde – to všechno vyžaduje čas a peníze. A také notnou dávku odhodlání.

Jak tomu ale v dobrých příbězích bývá, trpělivost růže přináší a urputnost je po zásluze odměněna. A tak slovo dalo slovo, Mirka a Marta spojily své síly a zkušenosti a rozhodly se rozjet vlastní salon krásy. Překážek na jejich cestě nebylo málo, tou největší se nakonec ukázala koronavirová pandemie, kterou nikdo nečekal a která změnila celý svět. I navzdory této nepříznivé situaci však po bezmála roce intenzivních příprav byl v červnu roku 2021 otevřen Salon Maisel No. 17.

A od té doby jsme tu pro vás, sedm dní v týdnu, dvanáct měsíců v roce. Ať už jste stávající klientkou či klientem našeho salonu, případně se na návštěvu teprve chystáte, děkujeme vám za vaši přízeň a podporu – jen díky vám má náš příběh dobrý konec. Věříme, že u nás najdete klid a pohodu a že od nás budete odcházet krásní a spokojení.

Děkujeme, že s námi žijete náš sen.

Tým Salonu Maisel No. 17

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 7 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí