Sportcentrum Delfín

Základní informace

Sportcentrum Delfín nabízí pestrou nabídku vybavení a systémů pro silový trénink, cardio trénink včetně řešení pro takzvaný core trénink. Dále také squash, Kinesis, TRX, Bosu, Yoga, Pilates, kruhový trénink a mnoho dalších sportovních aktivit, které můžete zakončit v naší kavárně, která podává tu nejlahodnější kávu a lehké jídla po celý den.

Kontakty

Ulice Boženy Němcové 54
Město České Budějovice
Telefon +420 387 872 950
E-mail beta.delfin@gmail.com
Web www.delfin.cz

Otevírací hodiny

pondělí 6:30 - 21:00
úterý 6:30 - 21:00
středa 6:30 - 21:00
čtvrtek 6:30 - 21:00
pátek 6:30 - 21:00
sobota 7:30 - 21:00
neděle 7:30 - 21:00

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Sportcentrum Delfín? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Příjemné a inspirující prostředí, moderní design, špičkové vybavení to jsou základní vlastnosti, které nás odlišují od klasických fitness a sportovních center. Proto si také Delfín za 10 let své existence vytvořil velmi dobré jméno a stal se pro mnoho členů jedinečnou destinací, kde pravidelně pečují o své zdraví.

Sportcentrum Delfín nabízí pestrou nabídku vybavení a systémů pro silový trénink, cardio trénink včetně řešení pro takzvaný core trénink. Samozřejmostí je také široká nabídka našich studiových lekcí, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám všech našich členů. Patří sem lekce Kinesis, TRX, Bosu, Yogy, Pilates, Kruhového tréninku, Spinningu a mnoha dalších. Takže neváhejte a připojte se k nám! Celý náš tým instruktorů a trenérů se na Vás těší!

Čas strávený v našem klubu si poté také můžete zpříjemnit v moderní kavárně, kde si můžete vychutnat nejen výbornou kávu Julius Meinl, ale také si dopřát lehké občerstvení.

Přijďte se k nám přesvědčit, že u nás najdete aktivní a přátelské prostředí, kde se všichni hosté cítí skutečně jako doma a celý tým Delfína pak věnuje veškerou péči tomu, aby byl zážitek ze cvičení v Delfínu jedinečný.

V Delfínu najdete pouze nejvyšší kvalitu za nečekaně přijatelné ceny!

Nejbližší slevy

končí za 23 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

werfewr3@gmail.com 23.2.2015 16:02

Super squash přes síť!! Skvělá a příjemná obsluha v kavárně, super trenéři a moderní Kinesis. Sem chodím mnohem raději, než do jiných posilek v Budějovicích. Jsou tu prostě příjemní :)

Fotogalerie

Podobné salony v okolí

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde