Studio Aura

Základní informace

Provádění relaxačních a rehabilitačních masáží.

Kontakty

Ulice Horní 210
Město Frenštát Pod Radhoštěm
Telefon +420 556 808 089
E-mail info@studioaura.cz
Web www.studioaura.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 19:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 17:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Aura? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V dnešní hektické a uspěchané době často hledáme místo, kde bychom našli klid a pohodu. I rehabilitační centrum – Studio Aura – se již více než 2 roky snaží být takovým místem.

Uznáváme, že přírodu Vám nenahradíme; nabízíme Vám však široké spektrum rehabilitačních a relaxačních programů, které Vám navrátí či posílí vitalitu a chuť do života. Pokud tohoto dosáhneme, pak cíl naší práce byl více než naplněn.

Přejeme Vám krásný den.

Váš team Studia Aura

Termolipolýza a infračervené záření

Proč termolipolýza

Termolipolýza je vhodná jako součást programu prevence obezity a celulitidy. Kosmetický přístroj Thermojet Plus nemá žádné vedlejší účinky.

Funkce kosmetického přístroje Thermojet Plus

Thermojet Plus je nejmodernější kosmetický termolipolytický přístroj, který využívá infračervené paprsky s kmitočtem vln 800 nm. Paprsky pronikají do podkožní tkáně, současně podporují metabolismus adipocitů a zlepšují krevní oběh.

Infračervená energie Thermojetu zvyšuje tělesnou teplotu a podporuje chemickou i metabolickou reakci organismu. Tím se povzbuzuje spalování tuků (termolipolýza) a následně dochází ke snižování hmotnosti a objemu. Pásy z ultralehkého silikonu, sterilizované, s evropskou homologací, testované na možnou alergii.

Lymfodrenáž

Co je přístrojová lymfodrenáž Přístrojová lymfodrenáž odpovídá postupu manuální lymfodrenáže, jejímž cílem je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu, popřípadě odčerpat přebytečnou lymfu z podkoží zpět do oběhu.

Co je lymfa

Lymfa je tekutina, která tvoří základní součást obraného systému organismu. Lymfatické cévy představují v těle alternativní systém proudění tekutin, v mnohém paralelní k systému krevnímu. Bílé krvinky (lymfocyty) v této tekutině produkují protilátky.

Zmíněné protilátky následně napadají choroboplodné organismy a pomáhají uvést do chodu celý imunitní systém tak, aby byl schopen bojovat s nemocí. Lymfa rovněž transportuje bílkoviny, tuky, buněčné zbytky a zplodiny tkáňového metabolismu, které se na konec hrudním lymfovodem vrací k dalšímu zpracování do krevního oběhu.

Vodoléčba

Vodoléčba (hydroterapie) je indikována a poskytována prostřednictvím špičkových a nejnovějších zařízení z oblasti léčebné rehabilitace.

Vodní masáž celého těla

Příkladem je multifunkční vana ALFA 50 s elektronickým programovým ovládáním. Díky výběru přednastavených programů a ovládání trysek na digitálním panelu je práce s touto vanou velmi snadná. Programování je jednoduché. Po poradě s terapeutem si vyberete program a Vámi požadovaná terapie bude spuštěna.

Ovládací panel také obsahuje digitální indikátor intenzity vodní a vzduchové masáže, pulzace vzduchového systému, tlak vodní masáže a teploty vody. Vestavěný časovač po nastaveném intervalu terapii automaticky vypne. Velmi účinný vzduchový a vodní masážní systém se sedmi výkonnými motory nabízí samostatné ovládání terapií pro jednotlivé části těla.

Vodní masážní systém s dvěma okruhy, elektronickým nastavením intenzity a pulzací, používá jak vodní trysky pro celotělovou masáž, tak mikrotrysky na chodidla a záda. Funkce Turbo přidává do vodních trysek vzduch. Čtyři vestavěné okruhy vzduchového masážního systému jsou vynikající pro masáž předloktí, kyčlí, zad, nohou a chodidel.

Program pro lymfatickou masáž – pulzace s nastavením úrovně intenzity masáže – umožňuje střídat relaxační a masážní režim. Vana je vybavena standartně s podvodní masáží, systémem pro vodní masáž s pulzací, vodními tryskami (8×), mikrotryskami (24×), vzduchovým masážním systémem s tryskami (54×) a pulzací,lymfatickou masáží, regulací vodního tlaku, ukazatelem teploty a sprchovou baterií.

Nejbližší slevy

Tattoo Event 2019 Hradec Králové

Festival tetování v Hradci Králové

končí za 20 dní
1999 Kč

Brazilský keratin

Brazilský keratin

1999 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde