Studio Aura

Základní informace

Provádění relaxačních a rehabilitačních masáží.

Kontakty

Ulice Horní 210
Město Frenštát Pod Radhoštěm
Telefon +420 556 808 089
E-mail info@studioaura.cz
Web www.studioaura.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 19:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 17:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Aura? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V dnešní hektické a uspěchané době často hledáme místo, kde bychom našli klid a pohodu. I rehabilitační centrum – Studio Aura – se již více než 2 roky snaží být takovým místem.

Uznáváme, že přírodu Vám nenahradíme; nabízíme Vám však široké spektrum rehabilitačních a relaxačních programů, které Vám navrátí či posílí vitalitu a chuť do života. Pokud tohoto dosáhneme, pak cíl naší práce byl více než naplněn.

Přejeme Vám krásný den.

Váš team Studia Aura

Termolipolýza a infračervené záření

Proč termolipolýza

Termolipolýza je vhodná jako součást programu prevence obezity a celulitidy. Kosmetický přístroj Thermojet Plus nemá žádné vedlejší účinky.

Funkce kosmetického přístroje Thermojet Plus

Thermojet Plus je nejmodernější kosmetický termolipolytický přístroj, který využívá infračervené paprsky s kmitočtem vln 800 nm. Paprsky pronikají do podkožní tkáně, současně podporují metabolismus adipocitů a zlepšují krevní oběh.

Infračervená energie Thermojetu zvyšuje tělesnou teplotu a podporuje chemickou i metabolickou reakci organismu. Tím se povzbuzuje spalování tuků (termolipolýza) a následně dochází ke snižování hmotnosti a objemu. Pásy z ultralehkého silikonu, sterilizované, s evropskou homologací, testované na možnou alergii.

Lymfodrenáž

Co je přístrojová lymfodrenáž Přístrojová lymfodrenáž odpovídá postupu manuální lymfodrenáže, jejímž cílem je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu, popřípadě odčerpat přebytečnou lymfu z podkoží zpět do oběhu.

Co je lymfa

Lymfa je tekutina, která tvoří základní součást obraného systému organismu. Lymfatické cévy představují v těle alternativní systém proudění tekutin, v mnohém paralelní k systému krevnímu. Bílé krvinky (lymfocyty) v této tekutině produkují protilátky.

Zmíněné protilátky následně napadají choroboplodné organismy a pomáhají uvést do chodu celý imunitní systém tak, aby byl schopen bojovat s nemocí. Lymfa rovněž transportuje bílkoviny, tuky, buněčné zbytky a zplodiny tkáňového metabolismu, které se na konec hrudním lymfovodem vrací k dalšímu zpracování do krevního oběhu.

Vodoléčba

Vodoléčba (hydroterapie) je indikována a poskytována prostřednictvím špičkových a nejnovějších zařízení z oblasti léčebné rehabilitace.

Vodní masáž celého těla

Příkladem je multifunkční vana ALFA 50 s elektronickým programovým ovládáním. Díky výběru přednastavených programů a ovládání trysek na digitálním panelu je práce s touto vanou velmi snadná. Programování je jednoduché. Po poradě s terapeutem si vyberete program a Vámi požadovaná terapie bude spuštěna.

Ovládací panel také obsahuje digitální indikátor intenzity vodní a vzduchové masáže, pulzace vzduchového systému, tlak vodní masáže a teploty vody. Vestavěný časovač po nastaveném intervalu terapii automaticky vypne. Velmi účinný vzduchový a vodní masážní systém se sedmi výkonnými motory nabízí samostatné ovládání terapií pro jednotlivé části těla.

Vodní masážní systém s dvěma okruhy, elektronickým nastavením intenzity a pulzací, používá jak vodní trysky pro celotělovou masáž, tak mikrotrysky na chodidla a záda. Funkce Turbo přidává do vodních trysek vzduch. Čtyři vestavěné okruhy vzduchového masážního systému jsou vynikající pro masáž předloktí, kyčlí, zad, nohou a chodidel.

Program pro lymfatickou masáž – pulzace s nastavením úrovně intenzity masáže – umožňuje střídat relaxační a masážní režim. Vana je vybavena standartně s podvodní masáží, systémem pro vodní masáž s pulzací, vodními tryskami (8×), mikrotryskami (24×), vzduchovým masážním systémem s tryskami (54×) a pulzací,lymfatickou masáží, regulací vodního tlaku, ukazatelem teploty a sprchovou baterií.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.