Studio Chloe

Základní informace

Studio Chloe nabízí modeláž nehtů, pedikúru a prodlužování řas. To vše v klidné lokalitě Říčan s dobrou dostupností. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že návštěvu u nás si skutečně užijete. Váš team Studia Chloe :)

Kontakty

Ulice Třebízského 1779/2
Město Říčany (Praha-Východ)
Telefon +420 725 760 056
E-mail foltynovanikola@seznam.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Chloe? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

STUDIO CHLOE

Nabízí:

  • MODELÁŽ NEHTŮ akrylem a vše s tím spojené (permanentní bílou i barevnou francii; barevné vrchní gely; zdobení kamínky Swarovski, razítka Konad, různé druhy nálepek a obtisků, zdobení laky, fimo, apod.) Doplnění se doporučuje cca 1× za 3 týdny

Krásné ruce a nehty jsou v dnešní době samozřejmostí pro všechny ženy. K tomu, aby Vaše ruce a nehty byly upravené a pěstěné, potřebují pravidelnou profesionální péči, která vyřeší Vaše problémy se suchými, křehkými a lámavými nehty.

  • SHELLAC je revoluční novinkou v péči o přírodní nehty, která umožňuje mít krásné upravené nehty bez poškození. Jedině se Shellacem NEPILUJEME, proto nepoškozujeme nehtové lůžko, a to ani při nanášení, ani při jeho odstraňování.
  • PEDIKÚRU, je relaxační procedura, na kterou byste rozhodně neměli zapomínat, nohy a chodidla patří během dne k nejvíce zatěžovaným částem těla, proto bychom jim měli být vděční a dodat jim péči , regeneraci a novou energii.

Klasická mokrá pedikúra (vodní lázeň s dezinfekční solí, ošetření zrohovatělé kůže, mozolů a kuřích ok, ošetření nehtů a okolí, ošetření zarostlých nehtů, lakování, závěrečná masáž), provedení pedikúry se doporučuje cca 1× měsičně

  • SPA PEDIKÚRU,neboli lázeňská pedikúra, Vaše nožky ještě více rozmazlí než pedikúra klasická, SPA pedikúra je delší, příjemnější a voňavější, můžete si vybrat z několika variant vůní: limetková, broskvová, nebo s přípravky s minerály z Mrtvého moře (klasická mokrá pedikúra + peeling + maska + prodloužená masáž)
  • MODELÁŽ NEHTŮ na nohou, oblíbené zejména v létě, kdy jsou nožky nejvíce na očích a pohled na dokonale upravené nehty na nohou potěší, ať už zvolíte klasickou bílou francii, či barevný vrchní gel. Stejně jako ruce se dají zdobit, takže si můžete nechat krásně sladit manikúru s pedikúrou. Modeláž na nohou vydrží až dva měsíce.
  • PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS metodou řasa na řasu, Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, saunování a solárku, nevyžadují údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Adhesivum je hypoalergenní a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy a je úplně bezbolestná. Technika se provádí s pomocí speciálního hypoalergenního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně.

Ceny ve Studiu Chloe:

Modeláž nehtů: nové nehty: 690,– doplnění: 550,–

Shellac: 380,–

Pedikúra: 300,– Modeláž nehtů na nohou: 280,– SPA pedikúra: 550,–

Prodlužování řas: aplikace nové sady řas: 1490,– doplnění řas podle počtu: 400 – 600,–

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie