Kosmetika a Pedikúra Daniel

Základní informace

Kosmetický salón DANIEL se nachází v malebné vesničce Louňovice nedaleko Říčan u Prahy. Nabízíme kosmetické služby, pedikúru a spoustu dalších užitečných služeb v oblasti péče o krásu a vaše tělo. Provozní dobu lze na přání a po předchozí domluvě upravit dle potřeby našich zákazníků.

Kontakty

Ulice Na Výsluní 372
Město Louňovice
Telefon +420 722 644 778
E-mail danielsturm@seznam.cz
Web www.kosmetikalounovice.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika a Pedikúra Daniel? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nabízíme vám velice profesionální kosmetické ošetření, které zahrnuje tradiční 30-ti minutovou kosmetickou masáž obličeje, krku a dekoltu, úpravu obočí, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikaci výživných sér. Dále u nás můžete vyzkoušet klasickou mokrou i suchou pedikúru včetně relaxační masáže nohou, parafínové zábaly na ruce, lokty, popřípadě na vaše unavená kolena, ale také přístrojové ošetření pleti diamantovou mikrodermabrazí, při které vám zmírníme nežádoucí projevy na pleti jako jsou jemné vrásky, jizvičky a pigmentové skvrnky.

A jako novinku jsme pro vás připravili jedinečnou možnost vyzkoušet si lymfatické a liftingové přístrojové ošetření obličeje a dekoltu. Pracujeme s profesionálními produkty značky: Alissa Beauté, SynCare, Gehwol. Svěřte se do rukou profesionálního kosmetického poradce.

Provozní doba je dle objednání.

Objednávat se můžete: Pondělí – Čtvrtek 10:00–18:00 Pátek – 9:00–17:00 Sobota – zavřeno Neděle – zavřeno (provozní dobu lze upravit na přání, po předchozí domluvě).

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie