Studio H

Základní informace

Provádění masáží lymfatických, klasických a estetických pro formování postavy. Nabídka suché uhličité koupele a reflexní terapie.

Kontakty

Ulice Hostinského 1533/4
Město Praha
Telefon +420 737 864 489
E-mail kolinska.hana@seznam.cz
Web www.studio-h.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 15:00
úterý zavřeno
středa 9:00 - 15:00
čtvrtek zavřeno
pátek 9:00 - 15:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio H? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Studio-H je zaměřeno především na lymfatické masáže, nabízí však řadu dalších doplňkových služeb z oblasti rehabilitace, relaxace a rekondice.

Klasické masáže

Provádíme klasické, sportovní a relaxační ruční masáže. Masáže jsou prováděny v rozsahu celková masáž, masáž nohou, masáž zad a šíje, nebo se zaměřením na určité partie dle požadavků pacienta.

Lymfatické masáže

Provádíme ruční i přístrojové masáže se zaměřením na lymfatické cesty (lymfodrenáže). Kosmetická ruční lymfodrenáž se zaměřením na lymfatické cesty

 • při celulitidě
 • výrazné vyhlazení kůže
 • program pro redukci váhy
 • detoxikace organismu
 • celkové posílení imunity organismu
 • otoky na dolních končetinách, pocit těžkých nohou
 • bolesti kloubů
 • poúrazové a pooperační stavy (sundání sádry, apod.)

Lymfatická masáž obličeje

 • vrásky, otoky obličeje, bolesti hlavy

Přístrojová lymfodrenáž – přístroj Lymfoven

 • přístrojová masáž zaměřená na lymfatické cesty dolních končetin a oblasti beder
 • při celulitidě
 • výrazné vyhlazení kůže
 • program pro redukci váhy

Rašelinové zábaly

Rašelinový zábal je klasická lázeňská procedura prováděná moderní, jednoduchou a velmi účinnou metodou. Terapie velmi rychle přináší dlouhodobě přetrvávající léčebný efekt.

Terapie je účinná při léčbě:

 • bolestivých stavů revmatického nebo traumatického původu – svalový a kloubní revmatismus, poškození plotýnek, následky nehod, atd.
 • degenerativních onemocnění páteře a kloubů – artróza, ischias, atd.
 • poruch krevního oběhu nebo látkové výměny – nadváha, obezita, apod.
 • urologických, gynekologických a nervových chorob

Suchá uhličitá koupel

Suchá plynová uhličitá koupel je vysoce účinná rehabilitační, regenerační a rekondiční procedura upevňující zdraví. Zvyšuje životní elán a vitalitu, tělesnou i duševní pohodu, má proto význam i jako metoda relaxace.

Podstatou účinku procedury je zvýšený obsah oxidu uhličitého v pokožce těla, což způsobuje rozšíření všech cév včetně vlásečnic. Současně se zvyšuje obsah kyslíku v krvi, čímž se následně dokonale prokrví pokožka, svalstvo i všechny tělesné orgány včetně žláz a mozku dobře okysličenou krví.

Důsledkem je jejich zlepšená činnost vedoucí k všeobecnému posílení organismu, povzbuzení imunitního systému a sebehojivých schopností těla. Při pravidelném opakování vede tato procedura k detoxikaci organizmu, příznivě působí i na hormonální a nervový systém, působí hojivě na pokožku a snižuje klimakterické obtíže.

Suchá plynová uhličitá koupel je procedura pro pacienta velmi příjemná a bezpečná. Je vhodná pro ženy i muže každého věku, posiluje organismus zejména starších osob, u těhotných žen lze metodu úspěšně používat jako prevence pro své pozitivní účinky na vývoj plodu.

Shiatsu

Shiatsu je terapie slučující to nejlepší z klasické východní i západní medicíny. Kořeny Shiatsu sahají až 4000 let do staré Číny, svou současnou podobu a jméno však získala až na počátku minulého století.

Shiatsu pracuje s podobnými principy jako akupunktura či akupresura. Vychází z poznání o toku životní síly či energie (Ki) tělesnými drahami. Těchto drah – meridiánů je 12 a nesou názvy podle orgánů, se kterými souvisejí. Například dráha srdce, ledvin, jater, tlustého střeva atd.

Meridiány mají však mnohem širší význam, jelikož zahrnují fyzické, emocionální i mentální projevy celé osobnosti. Každý meridián má určitý počet akupunkturních bodů neboli tsubo, což jsou body s vyšším energetickým potenciálem a ovlivňují místní i vzdálené části těla.

Pokud je stav energie ve drahách a orgánech vyrovnaný, harmonický, pak je tělo i duše člověka v rovnováze, pociťujeme spokojenost, a cítíme se zdrávi. Pokud je rovnováha narušena pociťujeme potíže na psychické úrovni – nepohodu, nesoustředění, nedostatek radosti, vyčerpání, smutek, úzkost atd., na tělesné úrovni se mohou projevit známky choroby, nebo skutečné onemocnění.

Suchá pedikúra

Provádíme suchou přístrojovou pedikúru, při které je pokožka nohou ošetřena bez předchozího namočení nohou ve vodě. Ztvrdlá kůže a otlaky jsou odstraněny speciálními výměnnými frézkami. Tato metoda je velice šetrná k pokožce bez rizika poranění.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za 7 dní
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za 8 dní
–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 8 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.