"ZDRAVÍ & KRÁSA" Anny Bezyk

Základní informace

Nabízím kadeřnické, kosmetické služby. Dále provádím manikúru a pedikúru, lymfatické drenáže a masáže,prodlužovaní řas ,depilace ,magnetoterapie. Mnohaleté zkušenosti, profesionalita, příjemné prostředí a zvláštní péče věnovaná každé klientce s ohledem na její individualitu. Příjemný zážitek a relaxaci Vám přeje "ZDRAVÍ & KRÁSA" Anny Bezyk.

Kontakty

Ulice Vlachova 15500
Město Praha
Telefon +420 777 682 337
E-mail annet.bezykova@gmail.com
Web healt-beauty.webnode.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón "ZDRAVÍ & KRÁSA" Anny Bezyk? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Vítejte na stránkách „ZDRAVÍ & KRÁSA“ Anny Bezyk. Pro každého z nás je péče o sebe každodenní záležitostí. V životě jsou však situace, kdy je třeba navštívit vyškolené odborníky. Ve spolupráci s Vlasovým Studiem VS poskytuji profesionální služby s individuálním přístupem k zákazníkovi. Zárukou kvality je nejen mé zdravotnické vzdělání, ale i více než 10-ti letá praxe v oboru.

Specializuji se na tyto služby: masáže, kosmetické služby a depilace, prodlužování řas (metodou řasa na řasu), barevná typologie, manikúra, nehtová modeláž, P-SHINE, parafínové zábaly (ruce, nohy). Náše studio je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tak neváhejte a přijďte se nechat hýčkat. Komplexní péče o celé tělo je u nás samozřejmostí.

Více zde: healt-beauty.webnode.cz

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.