Kosmetické Studio Efekt - Motol Praha 5

Základní informace

Studio nabízí omlazení pleti, modeláž gelových nehtů a manikúru, masáže, depilaci, kosmetické ošetření (čištění se provádí ultraz. špachtlí), ošetření vacupressem, Biostimulační laser, BIONIC LIFTER, test vlhkosti pleti SKIN SCANNER, manuální lifting.

Kontakty

Ulice V Úvalu 84
Město Praha
Telefon +420 602 344 354
E-mail i.svorcikova@seznam.cz
Web www.studioefekt.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetické Studio Efekt - Motol Praha 5? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

NOVINKA AKCE – ANTIAGING, nejen na trhu, ale i v našem studiu!! Exkluzivní ošetření přístrojem BIONIC LIFTER a spec.přípr.BYAS. Před a po ošetření test vlhkosti pleti pomocí SKIN SCANNER.Viditelný výsledek po 1 ošetření. Nyní AKCE 350,– Kč cca 40min. Tel: 602 344 354

Nabízíme modeláž gelových nehtů, gelem zn.EXPANAILS nebo lakování gellakem zn.CND SHELLACK a to jak na ruce , tak i na nohy..

Nabízíme masáže zad, šíje,nohou či kompletní masáž. Dále manuální lifting obličeje, krku a dekoltu. Ošetření vacupressem se provádí jak celého tělo nebo obličeje. Záleží na klientce, kterou partii těla si vybere. Jedná se metodu na bázi vakuových pulsů.. Kosmetika se provádí českou zn. MAKO Butterfly a německá zn. BYAS (novinka na trhu) která je neparfémovaná, živočišného původu, s mikrořasami a tudíž se hodí pro všechny typy pleti.

Provádíme klasické ošetření pleti (povrch.čištění, úprava obočí, změkčení pleti, hloub. čištění, peeling, masáž obličeje a krku, maska, krém a oční krém.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 2 hodiny

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 25 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.