Studio krásy Saramona

Základní informace

V našem studiu provádíme nehtovou modeláž, kosmetiku, pedikúru, masáže a depilace. Kontakt: Monika Fričová (nehtová modeláž): 739 239 973. Sára Schlogerová (ostatní služby): 737 686 829

Kontakty

Ulice Tererova 1357/10
Město Praha
Telefon +420 739 239 973
E-mail crazynut@seznam.cz
Web www.saramona.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 19:00
úterý 8:00 - 19:00
středa 8:00 - 19:00
čtvrtek 8:00 - 19:00
pátek 8:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio krásy Saramona? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Náš salón se nachází na Praze 11 na Jižním městě. Do našeho salonu se dostanete snadno pomocí MHD, konkrétně pojedete metrem, nebo autobusem na zastávku Opatov (metro C) a odtud pojedete autobusem 136 a 213 (směrem na Jižní město) a vystoupíte na zastávce Metodějova. Detailnější popis vysvětlíme po telefonu a pokud by to pro Vás bylo na poprvé příliš složité, není problém se s námi domluvit a vyzvedneme Vás. Buď na autobusové zastávce, nebo na nejbližším parkovišti, který se nachází buď u Penny Marketu, nebo přímo v Tererově ulici, kde sídlíme.

Co se týče otevírací doby, tak tu máme podle objednávek a u nehtové modeláže se můžete odjednat od 9:00 nejpozději do 18:00. U ostatních služeb je možné se objednat od 8:00 a nejpozději do 19:00. O víkendech a státních svátcích nepracujeme.

A tady už jen menší rozpis našich služeb

Kosmetika : Základní ošetření (odlíčení, čistění pleti, masáž obličeje, krku a dekoltu, peeling, maska, sérum a závěrečný krém), barvení obočí a řas, trhání obočí, depilace horního htu, brady, periférii (okrajové části obličeje) samostrhávácím voskem, mikromasáž očního okolí, čokoládová masáž a zábal obličeje, lymfatická masáž obličeje, liftingová masáž obličeje, krku a dekoltu.

Pedikúra: Mokrá pedikúra klasická (ořezání + úprava nehtů), masáž nohou, parafínový zábal, lakování, gel-lak

Masáže: Klasické sportovní a rekondiční masáže celého těla (záda, šíje, hrudník, břicho, nohy a ruce), Lymfatické masáže celého těla (záda, nohy, ruce, hrudník, břicho, obličej), Detoxikační medová masáž, Tradiční indická masáž hlavy, Čokoládové masáže a zábaly (+ kávový peeling) celého těla (záda, nohy, ruce, hrudník, břicho, obličej),

  • Kinesiotaping, Dornova metoda a Breussova masáž

Depilace voskem: Nohy, ruce, hrudník, břicho, záda, třísla, podpaží

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie