Studio Magdalena

Základní informace

Nabízíme permanentní make-up, kosmetické ošetření produkty Jansen a Sothys, líčení, depilaci. Další služby: barevná typologie, modeláž nehtů UV gelem, manikúra, P-Shine, pedikúra suchá i mokrá, masáže. Prodáváme Avon, Just, Aok a dárkové poukazy.

Kontakty

Ulice K Horoměřicům 1116/35
Město Praha
Telefon +420 220 921 579
E-mail studiomagdalena@centrum.cz
Web www.studiomagdalena.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 19:00
úterý 8:00 - 19:00
středa 8:00 - 19:00
čtvrtek 8:00 - 19:00
pátek 8:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Magdalena? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Každá tvář je krásná. Zdravá pleť je krásná. Ruce na Vás prozradí mnohé. Spojit vše ve výsledek ladící s Vaší osobností je umění, které ocení každý, kdo se s Vámi setká a oceníte je i Vy sami.

Vhodné zvýraznění těch částí obličeje, jež podtrhují Váš půvab a zdůrazňují Vaši osobnost ve spojení s pružnou, pěstěnou zdravou pokožkou a k tomu elegantně upravené ruce jsou přáním a vizitkou každé ženy.

U nás jste vždy vítaným návštěvníkem, kterému kromě standardního ošetření pleti poskytneme individuální poradenství zaměřené na zvláštnosti Vaší pleti a na Vaše případné problémy.

Přibývá nám zájemců o kosmetické ošetření z řad mužů – ti oceňují především uvolnění pracovního napětí masáží obličeje, čistou pleť a dobře vypadající ruce.

Stále se rozšiřující spektrum našich služeb jistě uspokojí všechny zvídavé a náročné z Vás. Společně a rádi hledáme řešení pro Váš vzhled a pro Vaši pleť. S úsměvem na tváři a řadou stálých a spokojených zákaznic a zákazníků – již po jedenáct let.

Nejbližší slevy

–70 %
–50 %
500 Kč končí za 11 dní
–33 %

Kosmetika Matis Paris

Kosmetika Matis Paris

600 Kč končí za 11 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Kde nás najdete

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace