První konzultační a poradenské kolagen centrum v ČR - studio Unilesk Eva Sojková

Základní informace

První bezplatné poradenské kolagenové centrum v ČR - transdermální kolagen Q5 - 28 elixír mládí. Exkluzivní novinka Galvanická žehlička na vrásky, podbradek, vlasy a celulitidu. Odborné předvádění a prodej se zárukou dovozce.

Kontakty

Ulice Karla Tomana 823
Město Kladno
Telefon +420 775 373 379
E-mail unilesk@seznam.cz
Web www.nezestarni.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón První konzultační a poradenské kolagen centrum v ČR - studio Unilesk Eva Sojková? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Odborné předvádění, prezentace a prodej nejmenší galvanické žehličky na vrásky. Prodej se zárukou dovozce. Jedná se o nejúčinnější terapeutický systém proti stárnutí pokožky, který se používá pro bezbolestné vyhlazení a hloubkové vyčištění pokožky obličeje a dekoltu. Hlavní výhodou tohoto přístroje chráněného 19 let americkým patentem č. 6.119.038 je viditelný efekt, který se projevuje ihned po aplikaci. Je vhodný pro všechny typy pleti bez rozdílu pohlaví a věku.

Žehličku velikosti malého depilačníého strojku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou,suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatididou. Lze ji použít i na dvou leté dítě s atopickými ekzémy. Galvanická žehlička si analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštílí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima.

Průběžně regeneruje pokožku, a jak jsem již psala hloubkověji vyčistí, otevře a způchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky, aktivuje štěpení buněk. Již při prvním žehlení je cítit, jak „obličej dýchá“ a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky. Pečujte o svou pleť i tělo s „Galvanickou žehličkou“ – obsahujícím 4 nástavce – na obličej a tělo, oční partie, vlasy a celulitidu s podbradkem a již po 10 minutách budete vypadat o několik let mladší.

Sophia Loren veřejně prohlašuje, že od 50ti let chodí na galvanické žehlení a je známa tím, že nemá žádnou plastiku. Galvanická žehlička vynikajícím způsobem navazuje na skvělé výsledky při používání Transdermílního kolagenu Q5–28, který podporuje tvorbu vlastního kolagenu. K němu jsme hledali kosmetický přípravek na zpevnění ochablých svalů obličeje a podařilo se nám takřka nemožné. Nabídnout našim zákazníkům, unikátní způsob jak docílit kromě nepřekonatelných kosmetických účinků i rychlé zpevnění svalů. Galvanické žehlení je často srovnáváno s cvičebním programem pro obličejové svalstvo. Pleť obličeje je jedním z mála míst, kde jsou mnoho četná zakončení nervových vláken.

Při ošetřování pleti galvanickým proudem, který působí do všech vrstev kůže, budou vaše obličejové svaly den ze dne pevnější a pružnější. Pleť bude zdravější, krásnější, mladistvější, pevnější a navrátí se jí přirozená rovnováha. Kolagen, vysokomolekulární bílkovina, tvoří 30% hmotnosti bílkoviny člověka, 10% celkové hmotnosti člověka a 70% hmotnosti kůže. Je zodpovědný za pružnost, pevnost a hydrataci (zavodnění) kůže.

Následkem stárnutí nastává deficit kolagenu, což je mimo jiné příčinou tvorby vrásek. Kolagen se obnovuje v organizmu 3× do roka, avšak pouze do věku cca 26–30 let. Pak nastává postupný útlum jeho produkce v „mikrotovárnách“ na kolagen – ve fibroblastech.

Kolagen je zodpovědný za pružnost, pevnost a správné navlhčení kůže. Následkem stárnutí nastává deficit kolagenu, což je např. příčinou tvorby vrásek, vysychání pokožky, padání vlasů, lomivosti nehtů, zvýšeného pocení, zhoršení zraku, špatného hojení pokožky, její pigmentace ap.

Dosud známé kolageny umělého nebo jiného živočišného původu nepřinášely žádoucí výsledky. Působily pouze povrchově a krátkodobě, protože je organizmus odmítal jako cizorodou látku. Bylo to především proto, že takováto kolagenová vlákna postrádala prostorovou strukturu shodnou s lidskou, nedokázaly se sloučit s lidskou bílkovinou a podporovat v těle tvorbu vlastního kolagenu. To jako jediní na našem trhu dokáže transdermální kolagen Q5–28 bez parabenů.

Nejbližší slevy

800 Kč
800 Kč končí za 21 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 21 dní
–14 %

Maderoterapie

Maderoterapie

600 Kč končí za 21 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.