Thai World And Nuttha Massages

Základní informace

Naše thajské masérky mají odborné vyškolení na masáže: tradiční thajská, olejová, bylinná, chodidel, obličeje a pro nastávající maminky. Dále peelingové ošetření pokožky celého těla. Prodáváme dárkové poukazy, kosmetiku a potravinové produkty z Asie.

Kontakty

Ulice Smrková 1457/23a
Město Plzeň
Telefon +420 377 471 004
E-mail doubravka@thai-plzen.cz
Web www.thai-plzen.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 21:00
úterý 9:00 - 21:00
středa 9:00 - 21:00
čtvrtek 9:00 - 21:00
pátek 9:00 - 21:00
sobota 9:00 - 21:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Thai World And Nuttha Massages? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Přijďte si odpočinout od každodenních starostí do příjemného prostředí našeho salónu. Za doprovodu relaxační hudby vyzkoušejte účinky staroorientálních masáží, tak neobvyklých pro nás, Evropany. Po masáži je možné ještě chvilku posedět a nechat v klidu doznít její účinky při dobrém šálku čaje (zdarma)

Thai world and Nuttha massagesU nás provádí masáže thajské absolventky Thai Traditional Massage School, což je prestižní akreditovaná škola v Bankoku a všechny masérky mají absolventské osvědčení pro všechny typy thajských masáží.

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž „nuad“ je starověké léčitelské umění, jehož počátky se datují někdy kolem roku 2500 př.n.l. a jeho údajným zakladatelem byl Jivaka Kihak Bacha, také známý jako přítel Buddhy a lékař komunity buddhistických mnichů.

Teoretickým základem této masáže je nauka o neviditelných čarách energie, které prochází lidským tělem a na jejichž drahách se nacházejí důležité akupresurní body, jež mají přímý vliv na celkové zdraví a psychickou pohodu jedince. Masáž je tedy jakýmsi čištěním energetických drah a jejich bloků a je prováděna nasucho.

Pro Vaši lepší představu se jedná o kombinaci jógy a akupresury. Při masáži ležíte na speciální matraci, zatímco masérka při manipulaci s Vaším tělem kombinuje tlakové a tahové cviky. Z Vaší strany se očekává pouze minimální míra spolupráce a výsledkem je pocit naprostého uvolnění a lehkosti. doba trvání: 1 – 2 hod.

Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž je relaxační typ masáže s využitím oleje. Od nám známé evropské masáže je odlišná tím, že obsahuje prvky tradiční thajské masáže, ale i znalost indické ajurvédy. Podstata onemocnění je dána nerovnováhou v našem organizmu a také nesouladem mezi námi a okolím.

I o olejové masáži můžeme mluvit jako o léčebné masáži, která uvolňuje svaly a působí příznivě na krevní a mízní oběh i na imunitní systém. doba trvání: 1hod

Čínská masáž chodidel

Foot massage je starověká čínská masáž. Je používána již více než 3000 let. Vzhledem k tomu, že senzorická zakončení nervů se rozpínají po celém těle včetně kůže, a ta všechna mají svá umístění v chodidlech, je reflexní masáž chodidel dobrá ke zlepšení funkce vnitřních orgánů, včetně krevního a lymfatického oběhu.

Během masáže sedíte v křesle a masážní technikou je především akupresura. Pro intenzivnější tlak se používá speciální tyčinka, a v tomto případě i masážní emulze. doba trvání: 1 hod.

Masáž obličeje

Masáž obličeje, tzv. Face massage je spojením kosmetického ošetření pleti a akupresurní masáže. Pochopitelně nejpodstatnějším prvkem je stlačování jednotlivých akupresurních bodů, ale nechybí ani takové procedury jako peeling, pleťová maska nebo regenerační krémy.

Potřebného uvolnění obličejových svalů je dosaženo napařovacím přístrojem, takže tato masáž není vhodná pro ty, kteří trpí na popraskané obličejové žilky Při působení pleťové masky provádí masérka masáž krční páteře a rukou. doba trvání: 1 hod

Masáž pro maminky

Masáž pro maminky je velmi individuální masáž určená jak pro těhotné tak pro maminky po porodu. Masáž v těhotenství je přizpůsobena aktuálnímu stadiu a je zaměřena na nejvíce zatížené partie jako záda či otoky dolních končetin.

Poporodní masáž je velmi šetrná, hlavním cílem je pročištění drah a větší míra pozornosti je věnována břišním partiím. doba trvání: 1hod

Bylinná masáž

Bylinná masáž, nebo-li herbal massage, je speciální povzbuzující masáž. Základem zůstává tradiční thajská masáž, ale je doplněna masáží pomocí horkých bylinných houbiček. Teplo a bylinky uvolňují svaly do hloubky a přináší mnohem větší uvolnění. doba trvání: 2 hod.

Masáž hlavy a šíje

Jak je patrné z názvu, jedná se o masáž zaměřenou především na partii krční páteře, hlavy a ramen. Jedná se o techniku tradiční thajské masáže, takže masáž probíhá nasucho. Základem jsou akupresurní body na obličeji, hlavě a kolem krční páteře, jejichž stlačováním dochází k uvolnění bloků v těchto partiích. doba trvání: 0,5 hod

Masáž zad

Tento druh masáže je zaměřen spíše na partie bederní a křížové páteře. Opět jde o techniku nasucho a o kombinaci tlakových i tahových cviků, tzn., že v závěru je zahrnuto i celkové protažení zad včetně cvičení. doba trvání: 0,5 hod.

Peelingové ošetření pokožky

Nově v našem salonu – peelingové ošetření pokožky celého těla přírodní kosmetikou Pure Fiji a Reniu. Jedná se o přírodní rituál krásy, který odstraňuje odumřelé kožní buňky, uvolňuje zanesené póry, vyživuje a hydratuje Vaši pokožku.

Cukrový vánek z Fiji

Cukrová třtina na fidžijských plážích zavlažovaná pacifickým deštěm v kombinaci se směsí oleje z tropických oříšků a ovocných enzymů vyživí pokožku vitamíny A, B, C a E, přičemž dodá kůži zdravý a krásný vzhled.

Krystalky, díky přírodnímu alfa hydroxidu, jemně odstraní odumřelé kožní buňky a umožní výstavbu nové kožní tkáně. Uvolní zanesené póry a umožní pokožce dýchat. Kokosový olej pak dodá všechny živiny potřebné k její regeneraci a do hloubky ji hydratuje.

Fiji rituál

Rituál začíná hloubkovým vyčištěním pórů a odstraněním odumřelé kůže aplikací kokosového krémového peelingu. Následuje tělový zábal, který hydratuje, vyživí a zlepší prokrvení pokožky a její elasticitu posílením pojivové tkáně.

Používají se i speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo. Pokládají se na důležité energetické body a tím posilují proudění energie ve Vašem těle.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 13 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 24 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.