Striplac/UV lak

Kategorie: Nehtová studia

Striplac je materiál, který při kontaktu s UV světlem tvrdne. Svlékací UV/LED lak na nehty, vydrží až 10 dní bez jediné chybičky. Jedná se o speciální materiál, který je daleko odolnější, než klasický lak na nehty, který se po pár dnech oloupe a lakování je tu nanovo.

Nebaví vás klasický lak? Zkuste striplac, aneb UV lak

Striplac, neboli gel-lak je poměrně novým způsobem, který mohou ženy využívat při lakování svých nehtů. Striplac vydrží až tři týdny, na rozdíl od běžných jednotek dní u standardních laků. Ty se při zátěži odlupují a nehty poté vypadají nevzhledně.

Výhody striplac?

Mezi výhody gel-laku patří snadná aplikace, která je shodná s aplikací standardního laku. K lakování nehtů za použití striplacu budte potřebovat pouze speciální laky a UV lampu. Další nespornou výhodou je již zmiňovaná dlouhá výdrž a odolnost proti opotřebení. Výdrž tak je až tři týdny a je zapříčiněna jak tvrzením UV lampu, tak i speciálními materiály. Snadné je i odstranění laku. Nehty namočíte na deset minut do speciálního roztoku a poté již stačí použít běžný acetonový odlakovač. Nehty jsou poté znovu připraveny na nové lakování.

Mezi nevýhody mohou naopak patřit vyšší pořizovací náklady, kde se jedná především o UV lampu. Pokud ovšem budete kvůli lakování striplacem navštěvovat kosmetické salony, tyto úvodní investice se vám vyhnout.

A pro nalezení nejvhodnějšího salonu, kde poskytují striplac můžete využít vyhledávač na webu www.salony-krasy.cz, kde zadáte svou adresu a požadovanou službu. Web vám vyfiltruje nejvhodnější salony, které odpovídají vámi zadaným kritériím. Navíc se můžete o jejich kvalitě přesvědčit na základě recenzí, které na web napsali uživatelé, kteří se salonem již mají zkušenosti.

Laky tvrzené UV nabízí řada firem, aplikace laku od každé firmy se lehce liší, základní princip je však stejný. Není proto od věci zkusit více značek a poté si vybrat tu, která nejvíce vyhovuje právě vašim potřebám.

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 18 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 29 dní