Striplac/UV lak

Kategorie: Nehtová studia

Striplac je materiál, který při kontaktu s UV světlem tvrdne. Svlékací UV/LED lak na nehty, vydrží až 10 dní bez jediné chybičky. Jedná se o speciální materiál, který je daleko odolnější, než klasický lak na nehty, který se po pár dnech oloupe a lakování je tu nanovo.

Nebaví vás klasický lak? Zkuste striplac, aneb UV lak

Striplac, neboli gel-lak je poměrně novým způsobem, který mohou ženy využívat při lakování svých nehtů. Striplac vydrží až tři týdny, na rozdíl od běžných jednotek dní u standardních laků. Ty se při zátěži odlupují a nehty poté vypadají nevzhledně.

Výhody striplac?

Mezi výhody gel-laku patří snadná aplikace, která je shodná s aplikací standardního laku. K lakování nehtů za použití striplacu budte potřebovat pouze speciální laky a UV lampu. Další nespornou výhodou je již zmiňovaná dlouhá výdrž a odolnost proti opotřebení. Výdrž tak je až tři týdny a je zapříčiněna jak tvrzením UV lampu, tak i speciálními materiály. Snadné je i odstranění laku. Nehty namočíte na deset minut do speciálního roztoku a poté již stačí použít běžný acetonový odlakovač. Nehty jsou poté znovu připraveny na nové lakování.

Mezi nevýhody mohou naopak patřit vyšší pořizovací náklady, kde se jedná především o UV lampu. Pokud ovšem budete kvůli lakování striplacem navštěvovat kosmetické salony, tyto úvodní investice se vám vyhnout.

A pro nalezení nejvhodnějšího salonu, kde poskytují striplac můžete využít vyhledávač na webu www.salony-krasy.cz, kde zadáte svou adresu a požadovanou službu. Web vám vyfiltruje nejvhodnější salony, které odpovídají vámi zadaným kritériím. Navíc se můžete o jejich kvalitě přesvědčit na základě recenzí, které na web napsali uživatelé, kteří se salonem již mají zkušenosti.

Laky tvrzené UV nabízí řada firem, aplikace laku od každé firmy se lehce liší, základní princip je však stejný. Není proto od věci zkusit více značek a poté si vybrat tu, která nejvíce vyhovuje právě vašim potřebám.

Slevy v salónech krásy

–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

Estetické centrum Štěpánka Procházková Ústí nad Orlicí, 17. Listopadu 77, Ústí Nad Orlicí

4999 Kč končí za 27 dní
–27 %

Balíček OMLAZENÍ Diamantová mikrodermabraze

Speciální ošetření pro zralou pleť se sklonem k vráskám

Kosmetika a pedikúra Jekatěrina Ptáčková, Havlíčkova 836/9, Hradec Králové

550 Kč končí za 4 dny
–20 %

“BUTOLINUM” kosmetické ošetření

Celková kosmetická péče

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za měsíc
–33 %

Brazilská pedikúra

Nová metoda ošetření chodidel

Kosmetika a pedikúra Jekatěrina Ptáčková, Havlíčkova 836/9, Hradec Králové

670 Kč končí za měsíc
–31 %

Prodlužování řas technika řasa na řasu

Prodloužení řas 1:1

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

900 Kč končí za měsíc