Zpět na Nehtová studia

Perfektní nehtové studio

Hledám v Praze pro své známé, které jsou zde na studijním pobytu nehtové studio a hlavně perfektní nehtařku, která je schopna vyhovět přáním zahraničních klientek v nových materiálech a nailartu, hovoří dobře anglicky, pracuje v prostoru s bezbariérpvým přístupem a která má praxi v cizině nebo zkušenost se zahraniční klentelou. Poraďte prosím, uvítám každý tip – díky.

Marcela Grulichová (tarotka@centrum.cz) | 28.3.2009 20:28 | ip: 78.136.143.4

Pro Marcelu Grulich- vím ze to je hodne pozadavku, taky jsem dlouho hledala podobnou kombinaci. Nasla jsem, spokojenost maximalni, prace profesionalni material a ceny OK, anglicky dobre, i bezbariera jde ale je to na Praze 11 – neva??
Zkus se domluvit primo na 603535040 – podrobnosti dám na mail.
HI Misha B-N

Misha Barcly-Novická | 1.4.2009 17:56 | ip: 78.136.158.78

Ahoj Marci – zkus Nehtové studio Lenka, myslím, že tam by to odpovídalo tak v 90% požadavkům. Chodí tam moje lektorka angliny a ta je na nehty teda hodně náročná.. Je to někde na Chodově – zjistím a dám vědět.
Zdraví Janina- p.s. nebo mi pipni 731213452 zítra to budu určo vedět

Janina Frehanová | 1.4.2009 21:01 | ip: 78.136.186.161

Zdravím Marcelo, koukni na lenka-nehty.cz – senzační nehtařka, dělá individuální požadavky, svatby, v gelu, acrygelu, zdobí jako málokdo a je ochotná,příjemná a má fakt dobrý ceny a hlavně materiál -hodně si na něm zakládá.V zahraničí myslím i pár let dělala, ale je potřeba se objednat a domluvit má dost plno.

Lidka Koníčková | 12.5.2009 23:02 | ip: 78.136.137.124

Ahoj-mně dělá nehty paní Techlovská – 603 535 040 dala mě komplet do pořádku nehty poškozené střídáním studií, hledáním zkušené nehtařky a špatnými zkušenostmi od Vietnamců – jsem spokojená, neměnila bych a mohu s čistým svědomím doporučit. Vzala jsem k ní i svou dceru-kousalku (14let) a dokázala pomoci i jí – s častým zlozvykem „mladých dam“ umí hodně pomoci. Pro mně je důlěžitá diskretnost, originálnost, hygiena, příjemné prostědí i ceny.

Lucie L. | 13.5.2009 21:01 | ip: 78.136.157.67

Docela dobrou modeláž a zdobění dělají v salonu Diva nebo Claudie – je možné se tam objednat kdykoliv. Nové nehty od 1000,–Kč podle materiálu a zdobení. Vašim známým by určitě vyšli vstříc.

Sabina | 14.5.2009 22:10 | ip: 78.136.162.7

Ahoj jezdím v Praze a Chodov do Leopoldovky k paní Techlovské taky, malé studio, kvalitní práce a materiál, profesionální a příjemná nehtařka a fakt suprový ceny. Dobře se tam parkuje a je to při mé práci takový milý hodinový relax. Doporučuju.

Jindra Pospíšilová | 20.5.2009 22:07 | ip: 78.136.177.37

Když jsem tu měla známé ze zahraničí, tak jsme byli v e Visage Area v Krči – no ne že by to bylo špatné – ale 1500,– za modeláž gelem bylo přece jen trochu moc i pro mé přítelkyně z Irska. Škoda, že jsem v té době neměla časoprostor na hledání třeba tady. Dají se tu najít nejen dobré tipy – ale i opravdové profesionálky, které tohle „řemeslo“ dělají s láskou a tak, aby nám ženským zvedly někdy až moc ubité sebevědomí. Neumí jen „gelovky“ ty jsou teď takl trochu out, ale i ty ostatní metody. Tak až mi příště přijedou mé kamarádky z Dublinu, vím kde hledat. Díky.
a

Dana Símcová | 24.5.2009 22:13 | ip: 78.136.139.73

V posledních letech a hlavně měsících produkují rekvalifikační kurzy a kurzy modeláže doslova příval děvčat a mladých žen, které dělají modeláž – obvykle jeden typ – gelovky. Ty ostatní druhy modeláží jsou náročené na praxi, materiál, šikovnost a smysl pro barvy, tvary vkus nehtařky. Jenže kvalita těch kurzů je v mnoha případech nevalná (ale jsou i vyjímky) a tak se občas dočkáte neforemě namodelovaného „supího drápu“ či jiných dost děsivých výtvorů na nehtech. O praxi se dá mluvit tak po 2–3 letech práce v oboru,pokud u ní absolventky kurzu vydrží. Sehnat někoho, kdo opravdu umí a ještě navíc dokáže doporučit, pomoci a je náročné – ale jde to. Jen s těmi cizámi jazyky a etikou chování bývá problém. A tak když se Vám podaří sehnat studio nebo salon kde budete spokojená, najdete soukromí místo seriové výroby a kvalitní práci s odpovídající hygienou a materiálem – můžete si opravdu gratulovat.

Leona | 27.5.2009 22:20 | ip: 78.136.153.81

Na téhle diskuzi jsem našla doporučení od Lidky a Lucie a děvčata (nebo ženy) chci Vám za ten typ moc poděkovat – mám dneska nové nehty-acrygelové-perfektní, krásně jemně zdobené, modelované jako by mi rostly moje vlastní a platila jsem mnohem míň než předtím za obyčejné tlusté a padající gelovky. Nejen že jsem byla maximálně spokojená, ale udělalo mi to dobře jak na rukách – tak na duši – a to je teď v téhle době potřeba. Paní Lenka skutečně dělá práci, která se řídí Vámi, Vaší osobností a vlastnostmi Vašich nehtů a stavu nehtů. Zdá se, že i pro tuhle práci je potřeba vkus a cit pro ženskou potřebu. Díky Lidko i Lucinko.

Věrka | 4.6.2009 22:23 | ip: 78.136.141.96

Dávám Věrce zapravdu – v sobotu jsem měla svatbu – Lenka mě i mámě stvořila něco tak půvabného, že se fakt každý na moje nehty dost dlouho díval – nejvíc pan oddávající a paní asistentka při prstýncích. Jak to vypadá, zůstanu u upravených nehtů napořád – a zvlášť když to dělá radost a zdaleka to nestojí tolik jako v některých svatebně doporučovaných webech.
Tak si mohu gratulovat že jsem našla a ostatním jen popřát trpělivost v hledání.

Daniela - just married | 9.6.2009 23:41 | ip: 78.136.165.80

Čauky no fakt dobrý, taky jsem se tam objednala, ale je to až za 2 týdny tak jsem zvědavá co bude, nosím gelovky, ale stále mě padají a moje maninehti teď nějak nemá žádné nové nápady ani materiály.Nechám si udělat nové a pak Vám na rovinu napísnu jak to dopadlo. Říká se o ní, že je dobrá, ale uvidíme.

Wendina | 11.6.2009 17:55 | ip: 78.136.153.160

Musím se přiznat, že jsem ráda, že jsem vydržela to delší objednání, protože to co mám teď na rukách je něco úplně jiného než jsem měla dřív a ještě to bylo levnější i přesto, že je to acrygel. Nehty mám suprový. Byla jsem hotová za hoďku, zdobení, které sem ještě na žádné kámošce neviděla jsem vybrala z asi stovky vzoků – ale ona mi to ještě víc přizpůsobila. Za tu dobu co mě dělala, se tam objednávaly 4 přes telefon a další si přišla dohodnout svatební na srpen. Jen než mě začala dělat tak prohlídla a zkusila mý nehty a ptala se na mou práci a co ráda nosím. Tak když vydržíte do objednání – máte dost velkou šanci na konec hledání.

Wendina | 28.6.2009 15:33 | ip: 78.136.177.79

Wendina – objednala jsem se tam taky , na srpen, kdy mám promoci a potřebuji mít jistotu že to bude jemné a originální a tak spoléhám na Tvoje doporučení tak doufám, že to vyjde Dík za typ.

Renata | 8.7.2009 21:11 | ip: 78.136.154.170

Tak mě ty moje kámošky z Dublinu opravdu přijely a budou tady na škole 3 měsíce – minulý týden byly u té paní Lenky na Chodově a přišly se mi obě pochlubit se slovy: nails-wonderful, statisfaction- she´s top. Tak jste asi měly opravdu pravdu – domluvily se tam bez problémů a spokojené byly zřejmě maximálně a já taky – už nemusím nikde škemrat. Ahojka a dík. :-) :-)

Dana Simcová | 19.7.2009 22:03 | ip: 78.136.139.146

Wendin, taky si u Tebe hned na začátku prohlížela tak podrobně ruce a nehty ze všech stran, zaklepala na ně a teprve pak jsme se domlouvaly co a jak, čím a dýlku a tak – bylo to pro mě trochu zvláštní – vždycky jsem si na modeláž rezervovala víc jak 2 hoďky, tady jsem byla hotová za hodinu.
I po těch 14 dnech mám úplně jiné nehýtky než dřív, nežloutnou, drží a největší bomba byla, že jsem platila skoro o polovinu míň než dřív. Tak doufám, že i doplnění dopadne OK. Jen ten začátek byl trošku neobvyklý.

Nikola | 21.7.2009 21:31 | ip: 78.136.178.64

Abych řekla pravdu je to profesionálka, jen mě dost zaskočila ta objednací doba, snad i to o něčem vypovídá, ale jinak – velká spokojenost, oproti těm běžným gelovkám, co jsem měla dosud je její akrygelová modeláž. Asi má to výtvarno jako své hobby.

Darina | 4.8.2009 22:25 | ip: 78.136.157.32

Taky jsem se tam objednala,byla jsem včera. Dřív jsem chodila tak různě jak se dalo- ale teď vidím, jaký je rozdíl mezi gelovými nehtíky, patlanými 2 hodiny někde-nějak a acrygelovou modeláží za skoro stejnou cenu v profi provedení.Sakra dost velký na to, abych ty experimrenty už neopakovala. Mám senzačně udělané kraje, hrany a i když nenosím dlouhé nehty, tak se na ty své teď zálibně koukám.I můj muž, jinak k těmto změnám imunní si všiml, že mám nějak neobvykle krásné ruce a patřičně to „ocenil“. :-)

\veronika | 13.8.2009 14:14 | ip: 85.93.104.50

Lenka byla senzační, ruce krásné až k nevíře, tak jsem ráda, že to vše vyšlo a na acrygelovou modeláž nedám dopustit – ale ono se to opravdu musí umět profesionálně a hlavně to dělat poctivě, s láskou, citem a vkusem. V září jdu na doplnění a těším se na chvilku klidu a pohody. Díky všem za radu.

Renata | 25.8.2009 21:53 | ip: 78.136.138.183

Zapomněla jsem dodat to nejdůležitější – cena u ní byla za nádherný acrygelméně než polovina z toho co jsem platila třeba v domynu za gel. A tohle v dnešní době taky není zanedbatelná věc – tak jen pro info.

Renata | 3.9.2009 22:51 | ip: 78.136.191.38

Myslela jsem si že jsou to kecy o nějaké kvalitě a originálnosti – ale nejsou, je totam tutově jiný než u těch tuctovek,co jich je po Praze mraky. A krk dám na to, že se tam dá někdy vidět i nějaká ta šoubyznysová célebrita.Asi i ty teď víc vyhledávaj kvalitu a soukromí než bombastické salóny, kde se platí 3–5× víc-no jó asi je na vině ta krize. Jediná vada je stále dost plný diář i když to vlastně zas není vada ale spíš něco jako vizitka že jo. :-D

Petra Jandušková | 13.9.2009 20:27 | ip: 78.136.179.108

Tak jsem se byla doplnit, a když to srovnám s tím, kam jsem chodila dřív tak je to nesrovnatelné, všechno to vypadá jako moje vlastní krásně upravené nehtíky a doplnění trvalo asi 45 minutek – hned jsem se objednala na říjen.
Je pro mne důležité že to není žádná začátečnice -není mi …náct, abych pořád zkoušela a hledala – teď mám jistotu a to mi dělá dobře.

Renata | 21.9.2009 22:18 | ip: 94.241.91.192

Já mám skoro vždycky při nehtech jeden problém, že jsem zaprášená jako mlynář od pilování a dělá mě to zle na dech. Jsem pylo a prachoalergik a tak se chci zeptat, když tady tak chválíte, jaké ta slečna nebo paní má vybavení. Slyšela jsem, že některé manikérky mají něco jako nucené vysávání prachu, ale zatím jsem se s tím nepotkala, spíš vždycky trpím tím prachem a někdy je i tam dost cítit ten gel nebo akrylát – no ten materiál, co s ním modelují. Moje kámošky si taky dost často stěžují že jsou od prachu nebo i od třpytek anedej pane Bože tam kýchnout zvlášť teď na podzim. Jak to řešíte???

Brigitta | 30.9.2009 21:26 | ip: 78.136.184.211

ahoj ja jsem si nechala udělat gelove nehty.Behem prvního tydne upadl jeden.A konec 2 tydne a zacatek 3 tydne 3 nehty.Jsem z toho zoufala zkusím to jeste jednou a pak bych ráda asi vyzkoušela akrylove nebo neco co mi bude držet.Jsem ze semil mužete my doporučit salon? lomnice nad Popelkou, turnov, jablonec nad nisou moc dekuju

elen | 4.10.2009 14:59 | ip: 212.20.67.99

Chtěla bych říct pár věcí k tomu prachu a zápachu. Když je to opravdu dobrá nehtová desingnerka, k o nehtech a rukách hodně ví a umí, tak má velký a pro klientku pohodlný pracovní stůl, v něm zabudované výkonné odsávání, které při práci s pilníkem a bruskou vžýdy zapne a pravidelně ho čistí.
Materiál, který „smrdí“ je hodně nekvalitní, nebo míchaný a žádná dobrá nehtička s ním dělat nebude.Problém Brigitty znám, taky jsem alergik, taky jsem to zažila, ale od té doby co jezdím k Lence si nemohui stěžovat, jedině pět chválu. Stojí mi za to, abych jela přes celou Prahu za kvalitou, ochotou, vstřícností a především za odbornicí. Že má hodně obsazeno,je fakt, že tam chodí dost cizinek je pravda, umí pár jazyků a je to inteligentní mladá žena,která rachle pochopí co potřebujete a jeký máte problém.

Petra | 4.10.2009 19:42 | ip: 78.136.174.239

Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.