Aesthevita - profesionální plastická chirurgie v Praze

Základní informace

V naší luxusní klinice Aesthevita se budete cítit jako v bavlnce. Budeme se o vás starat tak, že nebudete chtít odejít! Využíváme ty nejmodernější metody.

Kontakty

Ulice Bolzanova 1679/3
Město Praha
Telefon +420 777 350 350
E-mail kos@evisions.cz
Web www.aesthevita.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Aesthevita - profesionální plastická chirurgie v Praze? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

PROČ SI VYBRAT KLINIKU AESTHEVITA?

Více než 10ti letá praxe našich lékařů v plastické chirurgii. Více než 11 tisíc klientek a klientů ze všech koutů světa. Zakládáme si na komorním prostředí, nejsme továrnou na krásu. Každá klientka a klient jsou pro nás výjimeční. Ke každému přistupujeme individuálně.

Kromě klasických metod v plastické chirurgii provádíme i unikátní metody, které v ČR realizuje jen několik klinik – lipotransfer, metoda BodyTite, obličejové vstřebatelné implantáty Endotine, penoplastika atd.

Používáme pouze kvalitní materiály.

Komunikujeme v několika světových jazycích – vedle češtiny a slovenštiny na naší klinice komunikujeme v angličtině, ruštině a němčině.

Klientky a klienti nám věří a my se je snažíme nezklamat. Při osobní konzultaci poznají svého lékaře, který s nimi vše odborně probere a zodpoví veškeré jejich dotazy. Věří nám, dávají do našich rukou své tělo a my se snažíme dělat maximum pro jejich spokojenost. Nikdy je nenutíme do toho, co sami nechtějí. Proto jsou naše konzultace nezávazné!

Nejbližší slevy

–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

4999 Kč končí za 18 dní
–29 %
2500 Kč končí za 18 dní

Zaváděcí sleva 20 %

Zaváděcí sleva 20% na vše

končí za 25 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.