Esthé

Základní informace

Plastická a estetická chirurgie - Doc. Jan Měšťák, CSc., MUDr.Čakrtová, MUDr. Urban, MUDr. Kment, MUDr. Entner, Laserové centrum - MUDr. Raková, prim. MUDr. Zloský, MUDr. Derflová.

Kontakty

Ulice Na Příkopě 17
Město Praha
Telefon +420 222 868 811
E-mail esthe@esthe-plastika.cz
Web www.esthe.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Esthé? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Pár slov o klinice Esthé

Toto privátní lůžkové zdravotnické zařízení pod odborným vedením Doc. MUDr. Jana Měšťáka, CSc. poskytuje specializované služby v plastické chirurgii, laserové chirurgii, korektivní dermatologii a dalších lékařských oborech.

Garanty vysoké odborné úrovně poskytovaných služeb této kliniky jsou především naši přední odborníci ve spolupráci se zahraničními specialisty. Mimořádný důraz je kladen i na výběr erudovaného a vysoce profesionálního týmu ošetřovatelek a zdravotních sester, který společně s prostředím a podmínkami kliniky je jistou zárukou nekomplikovaného pooperačního průběhu a rekonvalescence.

Součástí kliniky je superaseptický sál a 1 – 2 lůžkové pokoje s TV, telefonem a vlastním sociálním zařízením. Ultrazvuková liposukce, první svého druhu v ČR, vibrační liposukce, možnosti operování endoskopickou technikou a laserový program na špičkových přístrojích dotvářejí image jednoho z nejprestižnějších soukromých zdravotních zařízení u nás.

Ceny za operace jsou stanoveny tak, aby byly dostupné i široké střední vrstvě obyvatel.

Kosmetické studio

V našem studiu jsou pro Vás připraveny specielně sestavené programy péče o pleť které doporučují naši dermatologové.

Zaměřili jsme se na práci se špičkovou francouzskou kosmetikou Darphin, která je tvořena výhradně z přírodních látek. Blahodárné účinky této kosmetiky poznáte již po první aplikaci.

Kosmetické služby jsou rozšířeny o prodej kosmetických přípravků zn. Darphin v plném sortimentu. Zkušené kosmetičky, vyškolené firmou Darphin Vám odborně poradí při výběru těchto produktů.

Nejbližší slevy

–38 %

Permanentní make-up obočí

Akce na PMU obočí - Vláskování či shading

2499 Kč končí za 21 dní
15900 Kč

Rekvalifikace Kosmetička Hradec Králové

Rekvalifikace Kosmetička Hradec Králové

15900 Kč končí za 25 dní

AKCE NA ČERVEN!

AKCE NA ČERVEN!!!

končí za 25 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde