Esthé

Základní informace

Plastická a estetická chirurgie - Doc. Jan Měšťák, CSc., MUDr.Čakrtová, MUDr. Urban, MUDr. Kment, MUDr. Entner, Laserové centrum - MUDr. Raková, prim. MUDr. Zloský, MUDr. Derflová.

Kontakty

Ulice Na Příkopě 17
Město Praha
Telefon +420 222 868 811
E-mail esthe@esthe-plastika.cz
Web www.esthe.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Esthé? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Pár slov o klinice Esthé

Toto privátní lůžkové zdravotnické zařízení pod odborným vedením Doc. MUDr. Jana Měšťáka, CSc. poskytuje specializované služby v plastické chirurgii, laserové chirurgii, korektivní dermatologii a dalších lékařských oborech.

Garanty vysoké odborné úrovně poskytovaných služeb této kliniky jsou především naši přední odborníci ve spolupráci se zahraničními specialisty. Mimořádný důraz je kladen i na výběr erudovaného a vysoce profesionálního týmu ošetřovatelek a zdravotních sester, který společně s prostředím a podmínkami kliniky je jistou zárukou nekomplikovaného pooperačního průběhu a rekonvalescence.

Součástí kliniky je superaseptický sál a 1 – 2 lůžkové pokoje s TV, telefonem a vlastním sociálním zařízením. Ultrazvuková liposukce, první svého druhu v ČR, vibrační liposukce, možnosti operování endoskopickou technikou a laserový program na špičkových přístrojích dotvářejí image jednoho z nejprestižnějších soukromých zdravotních zařízení u nás.

Ceny za operace jsou stanoveny tak, aby byly dostupné i široké střední vrstvě obyvatel.

Kosmetické studio

V našem studiu jsou pro Vás připraveny specielně sestavené programy péče o pleť které doporučují naši dermatologové.

Zaměřili jsme se na práci se špičkovou francouzskou kosmetikou Darphin, která je tvořena výhradně z přírodních látek. Blahodárné účinky této kosmetiky poznáte již po první aplikaci.

Kosmetické služby jsou rozšířeny o prodej kosmetických přípravků zn. Darphin v plném sortimentu. Zkušené kosmetičky, vyškolené firmou Darphin Vám odborně poradí při výběru těchto produktů.

Nejbližší slevy

–23 %

Wellness pedikúra

Balíček Wellness pedikúra a zdarma na vyber Gel lak nebo Pe…

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde