Medicom Clinic

Základní informace

Je moderní, nově vybudovaná, soukromá klinika plastické a estetické chirurgie, provádějící veškeré typy plastických operací, se specializovaným oddělením na tumescentní liposukce. Připravený je kvalifikovaný tým lékařů s mezinárodními zkušenostmi.

Kontakty

Ulice Spálená 75/16
Město Praha
Telefon +420 224 056 004
E-mail info@medicomvip.cz
Web www.medicomvip.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Medicom Clinic? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Jsme moderní, nově vybudovanou soukromou klinikou plastické a estetické chirurgie se sídlem v klidné části historického centra Prahy. Našimi prioritami jsou odbornost, spolehlivost a vstřícnost.

Máme vysoce kvalifikovaný tým lékařů na vysoké odborné úrovni, s mezinárodními zkušenostmi v oboru, podporovaný kolektivem erudovaných zdravotnických pracovníků.

Nabízíme vám pouze nejlepší a ověřené operační postupy v souladu se standardy EU. Naše pracoviště je v rámci své specializace největším svého druhu v Evropě. Disponujeme čtyřmi klimatizovanými operačními sály s nejmodernějším technickým vybavením a také komfortním lůžkovým oddělením pro pooperační péči.

Samozřejmostí je bezbariérový přístup do budovy. Jsme proto přesvědčeni, že se našim klientům dostává skutečně špičkové péče v příjemném a stylovém prostředí s designem vytvořeným přední architektonickou společností Donlic. Důkazem nesporné kvality našeho pracoviště je trvalá přízeň celebrit a jejich důvěra v umění našeho týmu pracovníků.

Co pro vás dokážeme udělat

Nedílnou součástí moderního životního stylu je péče o dokonalý a mladistvý vzhled, zvláště pak pro ty, kteří chtějí dosáhnout profesionálního úspěchu. Naše klinika nabízí široké spektrum zákroků plastické chirurgie, jako jsou:

 • zvětšení, zmenšení či modelace prsů
 • operace obličeje (facelifting), aptos lifting
 • operace břicha
 • korektura tvaru nosu a uší
 • operace očních víček (i transkonjun­ktiválně)
 • zvětšení rtů, vyhlazení vrásek
 • liposukce v tumescentní anestezii a další.

Část našeho týmu se specializuje pouze na tumescentní liposukce. V počtu úspěšně provedených tumescentních liposukcí máme dlouhodobě prvenství v rámci celé České republiky.

Klienty informujeme srozumitelně nejen o rozsahu, způsobu provedení a efektu jednotlivých zákroků, ale také o jejich možných rizicích a času, potřebném k plné rekonvalescenci.

Nezbytnou součástí každého zákroku na naší klinice je diskrétnost, moderní a zároveň unikátní možnost digitální konzultace před zákrokem, osobní přístup operatéra ke klientovi, stejně jako odborná péče po jeho provedení, včetně zázemí dalších medicínských odborností lékařského centra Medicomu B.K., jako např. neurologie, dermatologie, interny, gynekologie, rehabilitace a dalších.

Samozřejmostí je u nás:

 • možnost platby pomocí splátek – a to i bez navýšení
 • zdarma konzultace tumescentní liposukce
 • zdarma unikátní pooperační a poliposukční péče
 • zdarma odvoz domů po zákroku (v rámci Prahy)
 • zdarma stravování během pobytu na lůžku, zajištěné ve spolupráci s rodinnou italskou restaurací PAGANA
 • květiny pro klientky a další příjemné maličkosti

To vše v rámci naší all inclusive nadstandardní péče. Nezbývá nám proto, než vás pozvat k návštěvě naší kliniky a popřát vám, abyste od nás odcházeli maximálně spokojeni.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za 7 dní
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za 8 dní
–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 8 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

feelmerova.r@centrum.cz 15.10.2015 11:48

Kliniku Medicom a lékaře Pavla Horynu jsem si vybrala na základě první konzultace a z ní vyplývající maximální důvěry. Pan doktor na mne tak zapůsobil, jako zatím nikdo jiný. Svého rozhodnutí rozhodně nelituji, je to velmi laskavý a přátelský člověk. Po zákroku se cítím opět jako žena s velkým Ž!! Rozhodně chválím celý tým v Medicomu a doporučuji.