Anti-aging centrum

Základní informace

Provoz kosmetiky. Provádím komplexní kosmetické ošetření, fotoepilace IPL, elektrokosmetiku, bodyforming. Nabízím dárkové poukazy.

Kontakty

Ulice Topolská 558
Město Chrudim
Telefon +420 777 623 218
E-mail ilonapirnerova@seznam.cz
Web www.kosmetika-chrudim.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Anti-aging centrum? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Každá žena může být krásná

Vítejte v novém medicínsko-kosmetickém centru, které jsme pro Vás otevřeli dne 1.3.2007 v obchodně-bytovém komplexu Balustráda v Chrudimi. Rozhodli jsme se vytvořit prostředí s profesionálním zázemím, které bude respektovat přání a požadavky našich klientů.

Naše centrum se proto zaměřuje převážně na estetickou dermatologii, medicínu proti stárnutí (anti-aging), lékařskou kosmetiku a bodyforming. Sestavili jsme pro Vás širokou nabídku specializované péče, která Vám bude oporou v péči o sebe sama a pomůže Vám zpomalit proces stárnutí.

Jsme si vědomi zvyšování nároků na kvalitu služeb, proto Vám nabízíme proškolené odborníky a přístrojové vybavení splňující nejnáročnější kritéria.

Podařilo se nám vytvořit luxusní medicínské centrum, jehož služby jsou i přes vysokou kvalitu a nadstandard dostupné každé ženě.

My víme, jak Vás učinit krásnými, jen nás to musíte nechat uskutečnit.

Lékařská kosmetika

Hýčkejte si svůj obličej, dopřejte si jedenkrát měsíčně profesionální péči. Pracujeme se zavedenými kosmetickými přípravky, dle typu Vaší pleti.

Poradíme Vám, který z kosmetických produktů je vhodný právě pro Vás, navrhneme Vám postup při revitalizaci Vaší pleti. Představte si péči, která pleť oživuje, koriguje změny ve Váš prospěch a navrací jí vše, co obnovuje mladistvý vzhled.

Nabízíme kompletní služby při péči o zdravou i citlivou pleť, pleť postiženou akné. Nabízíme veškerou kosmetickou péči s pomocí vybraných kosmetických přípravků, dekorativní kosmetiku, masáže, úpravu obočí, dekorativní kosmetiku a barevnou typologii.

Základem ošetření je masáž a čištění pleti, aplikace pleťové masky, v některých případech i epilace chloupků na obličeji.

Kosmetička klientce také může poradit v líčení a při výběru dekorativní kosmetiky. Pozornost je věnována i řasám a obočí – kosmetička po poradě s klientkou upraví jeho tvar vytrháním nevhodně rostoucích chloupků, může nabarvit řasy – o tento úkon je zájem zejména v letních měsících.

Anti Aging ordinace

„Pokusíme-li se zpomalit proces stárnutí, podaří se nám to pouze tehdy, když pochopíme, co se v našem organismu odehrává… Nikoliv překonání délky života a věčné mládí, ale kvalita života stojí v popředí našeho zájmu.“

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.