RaDitacr

Základní informace

Studio RaDita Chrudim,Pardubice,Hradec Králové nabízí formování postavy přístrojem Bodystyling EMG01 a pomocí kryolízy a kavitační liposukce,pomoc při hubnutí,lymfodrenáže,odstranění celulitidy,prodlužování řas,veškeré kadeřnické a kosmetické služby.

Kontakty

Ulice Tovární 290
Město Chrudim
Telefon +420 773 380 116
E-mail radita@email.cz
Web www.radita.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón RaDitacr? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kryolipolýza

 • Certifikované neinvazivní (bezbolestné) ošetření srovnatelné s tumescentní liposukcí. Převratná novinka konečně v ČR – efektivní hubnutí ZMRAZENÍM tukových buněk s TRVALÝM výsledkem (lékařsky ověřeno)! Vyzkoušejte naprostou novinku na trhu a zbavte se jednou provždy tukových buněk a celulitidy. To je kryo-lipolýza.

IPL Epilace

 • Zapomeňte na holicí strojky i na vytrhávání všemi způsoby. Nejlepších výsledků při zbavování nežádoucích chloupků dosahuje nejmodernější metoda epilace IPL, která využívá intenzivního pulzního světla.

Ochlupení na těle se obnovuje v cyklech, část je v klidu a část roste. Metoda nové generace IPL, prováděna profesionálním přístrojem IPL Diana E-LIGHT, účinně ničí chloupky v aktivní růstové fázi. Těch je průměrně šedesát procent, proto je zapotřebí absolvovat průměrně 4–6 ošetření s doporučeným časovým odstupem. Po několika sezeními si můžete být jisti, že byly ošetřeny také chloupky, které byly při předchozích sezeních v klidové fázi. Přístroj není třeba manuálně nastavovat, sám rozpozná typ pokožky. Metoda je šetrná a bezpečná a výsledek trvalý.

Kavitační ultrazvuková liposukce

 • Ultrazvuková neinvazivní liposukce nabízí moderní, neinvazivní, bezpečnou, rychlou a bezbolestnou metodu pro odstranění přebytečných tukových vrstev, redukci celulitidy (všech jejich stupňů) a vyhlazení pokožky. Většina pacientů pozná viditelnou změnu již po prvním zákroku, ale pro větší a trvanlivější efekt je doporučováno více ošetření. Ultrazvukový kavitační přístroj je momentálně nejefektivnější prostředek, jak se dlouhodobě zbavit přebytečných tukových buněk a celulitidy.

EMG01-Bodystyling

 • cvičí za vás. Pomocí elektrod, které se umístí na vašich problémových partiích těla. Intenzitu cvičení si určujete sami, čím větší intenzita, tím lepší výsledky. Při použití EMG01-Bodystylin se rychleji a lépe spalují kalorie. EMG01-Bodystyling prokrvuje pokožku a tím blahodárně působí také na celulitidu a celkové zpevnění pokožky.

Lymfatická drenáž

 • Lymfatická drenáž je v současné době velmi populární kosmetickou metodou, která umožňuje odstraňování celulitidy. Nicméně tato metoda byla a stále je i velmi uznávanou léčebnou metodou s širokým spektrem využití.

Vibrační plošina

 • tento vibrační stroj je novým řešením vhodným zároveň pro tvarování postavy, spalování tuku a posilování svalstva. Ve velmi krátkém čase jsou vidět výsledky. Používá se k léčebným i sportovním účelům. Výsledky jsou většinou rychlejší a efektivnější než u běžného a namáhavého cvičení, takže úspěch a pocit spokojenosti se dostaví velmi brzy.

Rolletic

 • Nový cvičební hit zaměřený na boj s celulitidou. Tento přístroj při pravidelném používání dokáže naprosto dokonale vytvarovat postavu, odstranit celulitidu a snížit hmotnost.

  ROLLETIC MASSAGE NAPOMÁHÁ:

  Hubnutí
  Zmenšení objemu masírované partie
  Zpeňování svalů a vypnutí kůže
  Odbourávání tukových polštářů
  Odbourávání celulitidy
  Podporuje prokrvování
  Uvolňuje napětí svalů
  Povzbuzuje látkovou výměnu
  Tvaruje postavu

  Rolletic je účinný masážní stroj, který při pravidelném používání dokáže dobře tvarovat postavu, odstranit celulitidu a zmenšit objem masírovaných partií. Jeho účinnost se mnohonásobně zvětšuje dodržováním některých zásad:

  Pití dostatečného množství tekutin
  Zdravá výživa

Masáže

 • únava po náročném dni, stres a málo pohybu. To

mohou být důvody, proč máme večer záda ztuhlá a mohou i bolet. Možností, jak se alespoň na chvilku odpoutat od běžných starostí a ulevit tělu, je masáž. A není nic příjemnějšího, než se nechat hýčkat v našem studiu.

Prodlužování řas

 • Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Norkové řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Adhesiva jsou hypoalergenní, testované a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. Používáme velmi kvalitní materiál firmy EMPORIO Lashes. Všechny výrobky jsou vysoce kvalitní a vybrané produkty jsou nositelem značky jakosti CE A ROHS. Což je velký důkaz kvality!

Služby, které poskytujeme

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 6 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie