Aquarium Relax

Základní informace

Provoz relaxačního centra se službami restaurace, solné jeskyně, fitness tělocvičny, sauny, spinningu a whirlpoolu.

Kontakty

Ulice Pavlovská 527/40
Město Mikulov (Břeclav)
Telefon +420 519 324 724
E-mail relax@aquariumrelax.cz
Web www.aquariumrelax.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 22:00
úterý 9:00 - 22:00
středa 9:00 - 22:00
čtvrtek 9:00 - 22:00
pátek 9:00 - 22:00
sobota 9:00 - 22:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Aquarium Relax? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Fitness

Naše fitness se nachází v podkrovní klimatizované místnosti se zachovalým původním trámovím. Pod odborným dohledem a za příjemné hudby Vás tu jistě nadchne spinning – trénink na stacionárních kolech.

Spinning

Spinning je pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit svoji postavu, sílu a fyzickou kondici zábavným způsobem. Je prostředkem k hubnutí, tvarování, zpevňování postavy a umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů.

Při 45 minutové lekci spálíte spoustu kalorií, aniž byste zatížili své klouby. Jsou vítáni lidé každého věku a úrovně zdatnosti.

Sauna

Tradiční finská sauna z kvalitního cedrového dřeva nabízí možnost potěšit tělo i duši. Na přání je možné zapojit vyvíječ páry a při nižší teplotě (asi 45° C) a 100% vlhkosti využít přednosti parní lázně.

S použitím vonných esencí zažijete i účinky aromaterapie. Vaše vjemy umocní hvězdné nebe a relaxační hudba. K ochlazení využijte studenou sprchu a k odpočinku útulnou relaxační místnost.

Whirlpool

Whirlpool s masážním efektem Vám přinese dokonalé uvolnění všech partií Vašeho těla. Čtyři pohodlná místa ve vířivce a další na lehátkách v odpočinkové zóně nabízí příjemnou relaxaci až pro osm lidí. Výjimečné prostředí s hudbou a svíčkami je tím pravým dárkem, pravým místem pro Vaše oslavy a přátelská posezení. Rádi Vám sem připravíme kvalitní víno a občerstvení.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí