Star Trac health club

Základní informace

První světové fitness centrum nabízí komplexní služby na úrovni západního standardu. Najdete tu rozsáhlou kardio-zónu, posilovnu, spinning, aerobic, power yogu, pilates, tae-bo, vířivku, parní lázeň,saunu, solárium, masáže a další služby.

Kontakty

Ulice Holandská 2/4
Město Brno
Telefon +420 511 120 000
E-mail vasklub@startrac.cz
Web www.vasklub.cz

Otevírací hodiny

pondělí 6:00 - 22:00
úterý 6:00 - 22:00
středa 6:00 - 22:00
čtvrtek 6:00 - 22:00
pátek 6:00 - 22:00
sobota 8:00 - 20:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Star Trac health club? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

STAR TRAC health club se v prostředí moderních fitness center západního střihu profiluje zejména nadstandardními službami a špičkovým servisem.

To, co očekáváte, je pro nás naprostou nutností, to co byste rádi, je pro nás samozřejmostí, a to, na co se ani neodvažujete pomyslet je pro nás výzvou, abychom Vás vždy příjemně překvapili.

Abyste se u nás cítili opravdu skvěle, připravili jsme pro Vás řadu věcí, které Vám zpříjemní Váš pobyt ve Star Trac health clubu a zároveň Vás ujistí, že pro své členy děáme skutečně maximum.

Velký důraz klademe na moderní, čisté a příjemné prostředí, na které jste zvyklí z moderních kanceláří, bank, špičkových restaurací nebo soukromých klinik.

Recepce i fitness instruktoři jsou připraveni Vám kdykoliv zodpovědět Vaše dotazy, poradit se cvičením i mimo něj. Vhodně Vám nakombinují tréninkový progam tak, abyste měli ze cvičení radost a dosahovali maximálních možných výsledků.

Komfortní šatny, kde si můžete vybrat skříňku podle svých představ, dostatečné množství sprch, prostředky péče o tělo i stále připravená relaxační zóna jsou samozřejmostí.

Můžete odložit své ratolesti do profesionálně hlídaného dětského koutku a v klidu a bez dalších starostí se věnovat sami sobě a svému tělu.

Nebo si u nás dejte pracovní schůzku, internet i kavárna slouží nejen Vám, ale i Vašim hostům. Ty můžete samozřejmě vzít i na cvičení nebo do relaxace. Vaši hosté jsou i našimi hosty.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 6 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie