Ateliér krásy Kateřiny Schlosserové

Základní informace

Naše vizážistické a fotografické studio již 27. rokem vytváří nadčasové proměny image, účesy, líčení žen, omlazení. Tvoříme image mužů. Školíme firmy. Připravujeme nevěsty: šaty, účes, líčení, svatební foto. Booky pro modelky. Exkluzivní fografie. Fotoobrazy. Astroporadna s 25. letou praxí.

Kontakty

Ulice Starobrněnská 3
Město Brno
Telefon +420 603 237 166
E-mail katerinas@vizaziste.cz
Web www.vizazistka-brno.eu

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Ateliér krásy Kateřiny Schlosserové? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Můžete si vybrat z těchto druhů služeb:

 • nalíčení na jakoukoliv příležitost: denní, večerní, svatební líčení
 • návrhy účesů a barev vlasů se zpracováním Osobní složky na mnoho let
 • Barevná typologie se sestavením nejkrásnějších barev oblékání, vzorníkem na nákupy a fotografiemi nových barev – látek )
 • KOMPLETNÍ PROMĚNY S NOVÝM ÚČESEM A SE ZPRACOVANOU OSOBNÍ SLOŽKOU S NÁKRESY, NÁVODY A MANUÁLY JAK O SEBE PEČOVAT

můžete si vybrat z 6 druhů proměn zde: http://www.www.zdravi-omlazeni.cz/?…

 • FOTOGRAFOVÁNÍ 7 druhu fotografování pro muže a ženy
 • klasické fotografování s nalíčením a úpravou účesu
 • fotografování s vizážistickou přípravou + nově zdarma nalezení nejvhodnějšího termínu, kdy bude žena či muž nejvíce „zářit“ podle jejich Osobního horoskopu – více na www.astroporadna.info
 • poradenství v oblasti oblékání, návrhů účesů
 • kurzy líčení pro všechny ženy
 • image-making pro managery a managerky, obchodní zástupce a zaměstnance
 • semináře a školení pro tuzemské i zahraniční firmy
 • exkluzivní fotografie managerů, mužů i žen
 • kurzy zvyšování sebevědomí
 • konzultace z výše uvedených oborů

Majitelka Kateřina Schlosserová působí již 24 let ve výše uvedených oblastech.

Přednášky. Nejčastěji přednáší pro zahraniční firmy, kde školí jejich managery a obchodní zástupce u nás v ČR, ale pracuje samozřejmě také pro naše české firmy. Pracovala např. pro firmy: Roche, Astra-Zeneca, S.A.B., GiTy, ABB a další. Firmou Astra-Zeneca byla vyhodnocena jako nejlepší školitelka.

Vizážistické služby poskytuje pro širokou ženskou veřejnost, nejčastěji pro ženy pracující v administrativě, podnikatelky, ženy středního věku, ale i ženy po mateřských dovolených, pro studentky po ukončení škol a podobně. Věkové rozpětí klientek je od 12 do 83 let.

Líčila finalistky soutěže Podnikatelka roku 1999, získala titul „Dáma roku 1997“ a byla finalistkou soutěže „Žena roku 2000“.

Její klientky získaly tituly:

 • Renata Klímová … finalistka „Žena roku 2000“
 • Ing. Svobodová … 2. místo „Dáma roku 2002“
 • p. Janotková … „1. vicemississ ČR 2002“

Všechny klientky na tyto soutěže připravovala.

Fotografuje i managery a podnikatelky do odborných časopisů a článků, modelky, ženy-amatérky do luxusních rámů do interiérů jejich domovů atd.

Mimo vizážistické služby provozujeme i psychologické poradenství v oblastech: profil osobnosti, profesní vztahy, oblasti úspěchu, rizika podnikání atd. Spolupracujeme také s dalšími odborníky z příbuzných oblastí.

Paní Kateřina Schlosserová publikuje i odborné články na všechna výše uvedená témata. Široký komplex našich služeb jsme vytvořili na základě opakujících se požadavků našich klientek a klientů. V nedávné době paní Schlosserová hodnotila v sérii článků image premiéra a dalších vrcholných politiků ČR v deníku MF Dnes.

Další podrobnější informace o našich službách naleznete na těchto internetových stránkách www.Vizaz.net, které jsou upraveny pro širokou ženskou veřejnost. Novější stránky www.vizaziste.cz Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonu 603 237 166.

Většině klientek se po absolvování proměny nebo fotografování zcela změnil život k lepšímu. Nově i talentové poradenství pro děti i dospělé. Více na www.horoskopy-uspechu.cz

Nejbližší slevy

–23 %

Wellness pedikúra

Balíček Wellness pedikúra a zdarma na vyber Gel lak nebo Pe…

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde