Bestlooktrade s.r.o.

Základní informace

Ošetření obličeje i těla kosmetickými stroji s nejmodernější technologií na trhu. Neinvazivní liting obličeje i těla, odstranění celulitidy radiofrekvenčními vlnami, zničení tukových buněk ultrazvukovými vlnami, vibrace, fotoepilace a fotoomlazení.

Kontakty

Ulice Pražská 37
Město Máslovice
Telefon +420 774 533 909
E-mail info@re-age.cz
Web www.re-age.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Bestlooktrade s.r.o.? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Firma Bestlooktrade s.r.o. se zabývá prodejem medicinsko kosmetických přístrojů italské společnosti Re-age light for beauty. IPL-Intenzivní pulsní světlo pro fotodepilaci a fotoomlazení, kavitační přístroj pro ultrazvukovou bezbolestnou liposukci, radiofrekvenční vlny pro ošetření obličeje i těla, vibrační plošina pro posílení svalstva a hubnutí.

V našem kosmetickém salónu se provádí tato základní ošetření jednotlivými stroji, nebo se mohou vzájemně kombinovat dle potřeb klienta. Např. radiofrekvence + kavitace + vibrace, fotoomlazení + radiofrekvence.

Všechny kosmetické přístroje mají prokazatelný čistě italský původ – spolupráce s universitami, nejnovější technologie, neustálé zdokonalování všech přístrojů. Profesionální ošetření, individuální přístup.

Náš kosmetický salón se nachází v těsné blízkosti Prahy (10km, 22km Václ.nám.). Autobus od metra, nebo parkování před domem.

Objednávky možné také ve večerních hodinách i o víkendech.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie