Medical Esthet & Spa Biologique Recherche Institut

Základní informace

Biologique Recherche salon – exkluzivní první autorizovaný kosmetický salon v Praze s vyjímečným a profesionálním přístupem.

Kontakty

Ulice Šaldova 219/1e
Město Praha
Telefon +420 733 311 113
E-mail info@brsalon.cz
Web www.medical-esthet.cz

Otevírací hodiny

pondělí 10:00 - 20:00
úterý 10:00 - 20:00
středa 10:00 - 20:00
čtvrtek 10:00 - 20:00
pátek 10:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Medical Esthet & Spa Biologique Recherche Institut? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V nově otevřeném luxusním Medical Esthet & Spa – BIOLOGIQUE RECHERCHE INSTITUT v Praze najdete veškerou pomoc a poradenství v oblasti pleti, dermatologie, těla, krásy, vizáže, nehtů, výživy, stylingu a další.

Naprosto rozdílný přístup ke kosmetické péči a poradenství v BIOLOGIQUE RECHERCHE INSTITUT PRAGUE.

Přijďte do světa kvalitní a profesionální péče

Přístup zaškoleného BR personálu společně s profesionální pečí, poradenstvím, přesnými postupy a lékařskými přípravky vám vybere na míru vhodnou péči a produkty, které vaši pleť změní a poté tak dosáhnete vyjímečných a stálých výsledků.

Špičková kosmetická péče je šitá přímo na míru každé jednotlivé klientce a klientovi.

Buďte krásná a mějte zdravou pleť každý den a v každý moment – rádi vám pomůžeme.

Kvalita, Profesionalita a Pečlivost je pro nás nejdůležitější. Speciální přivítání každé klientky a klienta posunou váš zážitek z péče na úplně novou úroveň.

Produkty Biologique Recherche jsou neparfemované, neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty. Jsou prevencí před alergickými reakcemi. Jsou vyvinuty tak, aby se pleť samostatně obnovovala. Díky unikátním, speciálním technikám a REMODELING FACE MACHINE dosáhnete vždy stálých, viditelných, okamžitých a vyjímečných výsledků.

Provádíme Strategie a stanovení PŘED a PO operační péče. Diagnostiku pleti Skin Instant Lab přístrojem Biologique Recherche.

Kosmetika je vysoce kvalitní, čistě přírodní 100 % produkty vyráběné z vysoce koncentrovaných aktivních látek (více než 20%) nejčistších botanických, mořských a biotechnologických extraktů vytvořila taková složení a způsoby aplikací, která dokáží uspokojit očekávání i těch nejnáročnějších zákaznic.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí