Dvůr Krásy

Základní informace

Dvůr krásy je studio, které pečuje nejen o vaši pohodu, ale i o zdraví a krásu. Nabízíme Vám příjemné prostředí a naprosté soukromí v moderně vybaveném studiu, kde získáte novou energii.

Kontakty

Ulice Havlíčkova 836
Město Hradec Králové
Telefon +420 776 085 428
E-mail ren.pet@post.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Dvůr Krásy? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Ve Dvoře krásy najdete veškeré služby.

– Lymfodrenáže:

Přístrojová lymfodrenáž je účinná moderní šetrná terapie mízního systému. Zároveň je vyhledávaná i pro své relaxační a kosmetické účinky. Pomáhá celkové regeneraci organismu po úrazu, operaci či přetížení, detoxikaci organismu, zlepšení buněčného metabolismu, zvýšení fyzické kondice a imunity organismu. Přístrojová lymfodrenáž pomocí přístroje LYMFIT, ruční lymfodrenáž a neinvazivní lifting obličeje pomocí podtlakové terapie přístrojem SPM Digital.

– Kadeřnictví:

Střih pro dámy, pány i děti. Pracujeme s prvotřídní značkou vlasové kosmetiky BES.

– Kosmetika:

Klasické ruční ošetření za použití vybraných přístrojů. Pracujeme s profi kosmetikou Afrodita a Derma stella.

– Depilace cukrovou pastou:

Už jste zkusili pohodlí, které přináší depilace cukrovou pastou? Cukrová pasta je k pokožce mnohem šetrnější než vosk. Dalším přínosem je výdrž – už se nebudete muset obden holit žiletkou! Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům neobsahují kyselinu citrónovou ani oleje. Vyžaduje vlastní speciální depilační techniku, která netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu.

– Nehtová modeláž:

Je libo manikúra, parafínový zábal, p-shine, gel lak, gelová modeláž? Výběr barev je opravdu pestrý a kvalitu materiálu zajistí profesionální značka Crystal nails.

– Pedikúra:

Pro ošetření vašich chodidel zvolíme vhodnou metodu a Vaše nohy Vám poděkují! K dispozici je suchá, mokrá i kombinovaná metoda. Poradíme si s kuřími oky i s lehkými defekty nehtového lůžka. Finální úprava nehtu lakem nebo gel lakem dle výběru.

– Před a poporodní poradenství, laktační poradenství

Dvě porodní asistentky a zároveň kamarádky, které pracují na oddělení fyziologických novorozenců. Pokud zrovna nepomáhají čerstvým maminkám během prvních dnů v jejich nové životní roli, zaměřují se na vzdělávání těhotných žen a maminek po porodu. Během jejich praxe se setkávají s problémy, kterým by se dalo předejít dostatečnou a kvalitní přípravou již v těhotenství. Proto si pro vás připravily řadu kurzů a lekcí, které vám pomohou v nesnadných situacích, které mohou nastat. Např. šátkování, tejpování maminek i miminek, těhotenské a baby masáže, kurz péče o jizvu po císařském řezu a kurz resuscitace dítěte na interaktivní figuríně.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 7 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.