HAIR COSMETIC STUDIO FIT & BEAUTY

Základní informace

Specializujeme se na komplexní neinvazivní ošetření a kosmetické zákroky s použitím nejmodernějších přístrojů a technologií v této oblasti. Naší snahou je poskytnout vám to nejlepší za přijatelné ceny.

Kontakty

Ulice Přemyslovská 14
Město Praha
Telefon +420 222 212 735
E-mail recepce@fitandbeauty.cz
Web www.fitandbeauty.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón HAIR COSMETIC STUDIO FIT & BEAUTY? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nechte si účinně zkrášlit a formovat své tělo a pleť bez bolesti, skalpelu či jizev. Nabídka ošetření je opravdu široká, od neinvazivního faceliftingu, zmenšení objemu v problematických partiích, přes redukci nežádoucího ochlupení až po bělení zubů atd. Na naší laserové klinice najdete pouze certifikované přístroje, které pravidelně procházejí servisními kontrolami a mají certifikáty CE a Medical CE.

Náš kosmetický a zdravotnický personál je odborně vyškolen a připraven se vám plně věnovat a udělat vše pro vaši krásu.

Jen v oblasti omlazování pleti, je tu pro Vás připraveno pět různých procedur. Ani v oblasti formování postavy nejsme pozadu. Díky tomu Vám můžeme vždy nabídnout to nejlepší řešení vašich problémů.

Nabídku služeb neustále rozšiřujeme, zaměřujeme se na provádění ošetření redukující projevy stárnutí jako je frakční laserová rejuvenace obličeje, krku a dekoltu (vrásky, vypnutí pokožky, stimulace tvorby kolagenu a pojivových vláken, akné, pigmentových skvrn ), fotodynamická terapie pro omlazení pokožky, hojení ran a velmi účinná proti Akné – (regenerace PDT biostimulačním světlem je v běžné kosmetické praxi bezbolestná a v kombinaci s gely velmi efektivní), Diamantová mikroabraze pro účinnou hydrataci a hloubkové čištění pleti, kosmetika Renophase – chemický peeling, který vaši pokožku vyhladí, vypne a léčí akné a pigmentaci různého původu, E – light.

Zabýváme se i neinvazivními metodami liposukce (lipolýzy) , jako je laserová liposukce nebo kryolipolýza (hubnutí mrazem – trvalá redukce tukových buněk). U nás Vám garantujeme správnost a bezrizikovost provedení kryolipolýzy ). Díky jedné z nejmodernějších nemrznoucích membrán, která zabrání popálení pokožky.

Jestli Vám dělá vrásky vaše bříško, my máme řešení na obojí.

V neposlední řadě provádíme i velice efektivní odstranění strií či jizev (i po akné) lasery , trvalou depilaci laserovým přístrojem 808nm.

Revoluční novinkou na naší laserové klinice je bělení zubů prováděné francouzským neperoxidovým gelem Smile & White v kombinaci s přístrojem ProfiDental (studené modré laserové světlo ). Jedná se o vybělení zubů až o 8 odstínů, zcela bez následné citlivosti zubů, poškození skloviny či poleptání dásní!

Nabízíme veškeré konzultace zdrama a možnost zakoupení dárkových poukazů pro Vaše blízké.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 2 hodiny

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 25 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie