Fitness Star

Základní informace

Fitness centrum. Provozujeme solárium Ergoline 600 Turbo. Můžete využít masáže, skupinové cvičení ve fitness pro ženy vedené trenérem, formování postavy s osobním trenérem, fitness - 63 stanovišť. Poradna pro výživu a hubnutí, kosmetika, pedikúra.

Kontakty

Ulice Vojtíškova 1783/2
Město Praha
Telefon +420 724 365 555
E-mail fitnessstar@seznam.cz
Web www.fitnessstar.cz

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 22:00
úterý 7:00 - 22:00
středa 7:00 - 22:00
čtvrtek 7:00 - 22:00
pátek 7:00 - 22:00
sobota 9:00 - 21:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Fitness Star? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Posilovna

Je určena nejen pro muže k vypracování postavy, ale také pro ženy ke zpevnení a formování vybraných partií těla. V případě zájmu je k dispozici rada odborného trenéra a dietologa.

Na ploše 250 m2^ je rozmístěno 63 stanovišť vybavených profesionálními stroji Dafe. Nejvyhledávanejší stanoviště jsou zdvojena případně ztrojena, aby nedocházelo k nepříjemnému čekání na volný stroj.

Proto u nás nedochází k narušení plynulosti Vašeho osobního tréninku. Je zde také prostor pro strecink vybavený podložkami. Cenné veci je možné odkládat po dobu cvičení do bezpecnostních schránek. Posilovna je vybavena výkonnou vzduchotechnikou, která zajištuje příjemné prostředí v průběhu celého roku.

Masáže

Poskytujeme klasické zklidňující masáže regenerační a relaxační, dále pak tonizující sportovní. Je-li zklidňující masáž prováděna správně, působí mimo jiné velmi příznivě na centrální nervovou soustavu a masírovaný při ní prožívá maximální relaxaci.

Maximální relaxace u naší soustavy nastává díky tomu, že přihlížíme k energe-tickému rozložení meridiánů v těle, k poloze jednotlivých akupunkturních bodůa k celkové anatomii člověka. Výsledkem je pak provedená masáž, díky které jsme mezi zákazníky velmi vyhledáváni.

Solárium

V provozu je vysoce výkonné solárium Ergoline 600 turbo power s klimatizací. K dispozici je Body kosmetika podporující opalování a zklidňující pokožku po opalování. Solárium je možné využít po celou dobu provozu fitness.

Kosmetika

Naše kosmetické studio nabízí základní i mediciální ošetření s použitím kosmetického přístroje s použitím španělské kosmetiky Keenwell, Germaine de capuccini, Casmara a Ainhoa.

Dále provádíme speciální ošetření na zralou pleť, dehydrovanou pleť, přecitlivělou a suchou pleť. Zaměřili jsme se i na všechny druhy líčení včetně slavnostního (docházíme i za zákazníkem).

Velký úspěch dosahujeme při odstraňování celulitidy pomocí speciálního přístroje Bodyter.Také je u nás možné zakoupit dekorativní i tělovou kosmetiku a přípravky na celulitidu.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí