GynCentrum

Základní informace

GynCentrum spol. s r.o. je soukromé zdravotnické zařízení, založené v r.1992, poskytující léčebnou péči v oblasti gynekologie, mammologie, plastické a estetické chirurgie, laseroterapie, komplexní preventivní péče i rehabilitace a fyzikální terapie.

Kontakty

Ulice Hloubětínská 3/13
Město Praha
Telefon +420 266 610 245
E-mail gyncentrum@gyncentrum.cz
Web www.gyncentrum.cz

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 20:00
úterý 7:00 - 20:00
středa 7:00 - 20:00
čtvrtek 7:00 - 20:00
pátek 7:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón GynCentrum? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Výkony v oboru plastické a estetické chirurgie jsou v GynCentru zajišťovány špičkovými lékaři s praxí ve Velké Británii, Austrálii a Německu. MUDr. Krejča navíc disponuje licencí k provádění této praxe ve Velké Británii. Ohlasy našich pacientek špičkovou kvalitu práce potvrzují.

Rozsah prováděných výkonů pokrývá prakticky veškeré požadavky na tento lékařský obor. Na adrese simona.dandova@gyncentrum.cz lze získat orientační ceny jednotlivých zákroků. Konečné ceny jsou stanovovány individuálně podle povahy jednotlivých zákroků při konzultaci s plastickým chirurgem.

Přehled nabízených výkonů:

Obličej

 • operace horních i dolních víček (nebo obojí současně) – jde o odstranění nadbytečné kůže víčka a tukových váčků – prolapsů. Výsledkem je přirozený a mladistvý vzhled očí.
 • korekce tvaru nosu. Po analýze konkrétního problému lze korigovat buď pouze chrupavčitou část nosu, nebo hrbol nosu, eventuálně nos zúžit nebo zmenšit či jinak změnit jeho tvar a tím i výraz celého obličeje. Dýchací problémy lze upravit septoplastikou – operací přepážky nosní.
 • úprava linie a tvaru rtu. Nabízí se celá škála kosmetických úprav v závislosti na žádané změně. Nejžádanější je zvětšení – augmentace horního rtu.
 • celkové odstranění povislé kůže obličeje a krku a znovuzískání tonu tváře. Výsledkem operace je mladší vzhled obličeje (často lépe odpovídající mladšímu duševnímu stavu).
 • korekce odstátých boltců ušních.

Hrudník a břicho

 • modelace povislých prsou – jde o tvarovou korekci uvolněných prsou (většinou po těhotenství a kojení) nebo korekci asymetrických (nesouměrných) prsou­.
 • zvětšení prsou – tělo tak získává rovnováhu v proporčních vztazích (patrných zvláště při nošení letního a společenského oblečení). Implantáty jsou uloženy pod prsní žlázu (nebo pod sval) a nebrání kojení nebo vyšetřování prsní žlázy.
 • redukce prsou – zmenšení. Důvody k této operaci jsou jednak estetické, jednak i fyzické – vyvolané nadměrnou váhou i potížemi s krční a hrudní páteří. Zmenšení lze provést na požadovanou velikost a tvar.
 • odstranění nadbytku kůže a tuku povislého břicha a v indikovaných případech zpevnění svalové stěny břišní (uvolněných nejčastěji po porodu) a tím i zeštíhlení pasu.
 • liposukce – odsávání nadbytečného tuku z jistých predispozičních partií těla, nejčastěji břicha, boků, hýždí, stehen, ale i podbradku, vnitřních kolen a jiných lokalit.
 • výbrus vrásek a nerovnosti kůže
 • uvolnění hlubokých vrásek nebo aplikace Kolagenu.

Kosmetické zákroky

 • odstranění nežádoucích kožních útvarů
 • odstranění tetováže
 • kosmetické odstranění křečových žil, transplantace vlasů

Plastické operace v oblasti ženského genitálu

 • labioplastika – úprava, většinou zmenšení zbytnělých malých stydkých pysků se provádí v celkové anestezii a spočívá v odstranění přebytečné tkáně řezem a následném plastickém sešití okrajů rány vstřebatelným stehem. Důvody k provedení operace na žádost pacientky jsou buď estetické neb zdravotní, kdy velké pysky vadí při sportu, chůzi, sexu apod.
 • hymenoplastika – obnova panenské blány se provádí v celkové anestezii rekonstrukcí hymenálního kruhu
 • plastika poševního vchodu se provádí na žádost pacientky a spočívá v rekonstrukci vchodu poševního např. po porodech, většinou z důvodu pocitu „příliš volného“ vchodu poševního při pohlavním styku

Nejbližší slevy

–41 %

Thai Oil Massage

Thajska Olejova Masaz

699 Kč končí za 11 dní
–40 %
nove-cerne-tetovani-velikosti-10-x-10-cm

Nové černé tetování velikosti 10 × 10 cm

Nové černé tetování velikosti 10 × 10 cm (vlastní motiv…

1200 Kč končí za 11 dní
–29 %

The M spa jarní speciál

Probuďte se ze zimního spánku a přivítejte jaro s energií

3200 Kč končí za 11 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.