Plastická chirurgie Praha

Základní informace

MUDr. Tomáš Doležal se dlouhodobě věnuje oboru plastické chirurgie a patří ke špičkovým odborníkům v tomto oboru nejen v České republice.

Kontakty

Ulice Luční 2776
Město Praha
Telefon +420 608 369 436
E-mail info@plastikapraha.cz
Web www.plastikapraha.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Plastická chirurgie Praha? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Naše pracoviště je privátní chirurgickou klinikou, která se specializuje na operace z oblasti plastické estetické chirurgie.

Jedná se o moderní chirurgické pracoviště se špičkovým přístrojovým zařízením. Kompletně vybavený velký operační sál, dva menší zákrokové sály a zkušený personál s tou nejvyšší kvalifikací nám poskytují to nejlepší technické a odborné zázemí pro provádění plného rozsahu operací jak v místní tak celkové anestesii.

Jeho součástí je též moderně vybavená ambulantní a lůžková část. Pokoje pacientů, vybavené vlastní koupelnou, WC, televizí a telefonem, poskytují maximální komfort a pocit soukromí. Pooperační péče na lůžkovém oddělení s nepřetržitou lékařskou službou splňuje ta nejpřísnější kriteria.

Liposukce Liposukce je zákrok, při kterém provádíme snížení podkožní tukové vrstvy odsátím určitého množství tuku a tím modelaci těla do žádaných proporcí.

Plastická operace stehen a paží Tento typ operace řeší problematiku povolené kůže a pod ní ležící tukové vrstvy v oblasti vnitřních paží a stehen.

Abdominoplastika (Operace břicha) Operace břicha napravuje nedostatky vzhledu břišní stěny (zejména po porodu, po výrazném zhubnutí) zpevněním rozestouplých svalů stěny břišní, snížením podkožní tukové vrstvy a odstraněním nadbytku kůže.

Plastická operace očních víček (Blepharoplastika) Operace očních víček, která má význam nejen pro estetický vzhled, ale i pro funkci oka, patří mezi nejčastější zákroky řešící problematiku změn způsobených stárnutím.

Face lift (Rhytidectomy) Operace obličeje a krku (facelifting) řeší problematiku stárnutí vypnutím kůže a podkožního aparátu v této oblasti.

Plastická operace nosu (Rhinoplastika) Tato operace řeší změny tvaru nosu dané vrozenými odchylkami nebo poúrazovými deformacemi.

Transplantace vlasů Transplantace vlasů je operací, při které se přenáší vlasové štěpy z týlní oblasti hlavy do požadovaných míst.

Plastická operace čela (Forehead lift) Operace čela je zákrokem, při kterém se vypne povolená kůže v této lokalitě a vyhladí vrásky s výrazným omezením jejich dalšího prohlubování.

Plastická operace uší (Otoplastika) Tímto zákrokem lze upravit vrozené odchylky tvaru, převážně tzv. odstálých boltců, event. tvarových deformací reliéfu boltce (vrozených, poúrazových).

Zvětšení prsou (Augmentace) Zvětšení prsů pomocí implantátů se provádí s velmi dobrým estetickým výsledkem u nedostatečně vyvinutých prsů mladých pacientek nebo tam, kde úbytek žlázy způsobil lehce povislý tvar prsu.

Zmenšení prsou Tuto operaci provádíme u výrazně vyvinutých prsů a to hlavně v případech, kdy tato nadměrná váha přináší zdravotní potíže s držením těla.

Modelace prsou (mastopexe, mammaplastika) Modelace prsů je operací, která se provádí tehdy, dojde-li k výraznému prověšení prsů, za účelem zlepšení jejich tvaru a pevnosti.

Nejbližší slevy

–47 %

Laserová epilace cele nohy

Laserová epilace diodovym laserem

1899 Kč končí za 17 dní
–26 %

Laserová epilace

Bikiny line +brazilka

2749 Kč končí za 17 dní

Cashback 5%

CashBack

končí za 27 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.