Kosmetický salon KB

Základní informace

KOSMETICKÝ SALON KB se postará o celé vaše tělo, tak, abyste se cítili svěže, krásně a odpočatě. Našim klientům nenabízíme zázraky, filozofie našeho kosmetického salónu je však jednoduchá – nejen každá žena a dívka, ale i muž, kteří nás navštíví, mají nejen dokonale vypadat, ale také se skvěle cítit. Našim klientům nabízíme péči o pleť i tělo v příjemném prostředí našeho salónu, které, jak doufáme, se pro ně stane nejen místem, odkud odejdou krásnější, ale také místem odpočinku a příjemné relaxace.

Kontakty

Ulice Za kačabkou 5
Město Praha 10
Telefon +420 725 840 632
E-mail kb.bilkova@seznam.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetický salon KB? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kosmetika:

Náš kosmetický salón pracuje pouze s profesionální a ověřenou kosmetikou, která řeší problémy pleti, jako jsou vrásky, podrážděná a citlivá pleť, akné, post-akné, seborea – suchá i mastná či hyperpigmentace. S vhodným výběrem péče o pleť vám rádi pomůžeme.

Diamantová mikrodermabráze:

Diamantová mikrodermabraze je unikátní omlazující procedura s viditelnými účinky již po 1. aplikaci. Řekněte STOP všem vráskám, pigmentovým skvrnám a akné. Vaše pleť bude jemná, projasněná a hladká jako samet.

Prodlužování řas:

Prodlužování řas metodou „řasa na řasu“, patří k péči, kterou nevyužívají jen celebrity. Díky této jedinečné technologii získáte neodolatelně svůdný pohled z poza krásných, dlouhých řas.

Trvalá na řasy:

Trvalá na řasy pomůže zvýraznit přirozenou linii nejen vašich řas, ale celého oka. Získejte z vašich krátkých a rovných řas neodolatelně natočené vějíře. Účinek trvalé na řasy je dlouhodobý.

Depilace:

Depilace profesionálními vosky španělské značky DEPILICA PROFESSIONAL – to je jednoduchý způsob jak dosáhnout hladké a sametové pokožky na dlouhou dobu bez zbytečných traumat a nepříjemných pocitů.

Formování postavy:

Náš kosmetický salón provádí řadu procedur vedoucích k celkovému formování postavy. Zabýváme se zpevňováním poprsí či lipolaserovou liposukcí.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 14 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 25 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí