Kosmetika Brno Václav Kolesa

Základní informace

Profesionální kosmetické služby v Brně prováděné vysoce kvalitními kosmetickými přípravky ESTESOPHY. Kosmetické ošetření v Brně v studiu Václava Kolesy s více než jedenáctiletými zkušenostmi znamená širokou nabídku služeb s profesionální pečlivostí a individuálním přístupem. V kosmetickém studiu máte zajištěno příjemné prostředí a plné soukromí. Mým hlavním cílem je, abyste ode mne odcházeli odpočatí a spokojení a vždy se rádi vraceli strávit příjemné chvíle péčí o Vaše tělo.

Kontakty

Ulice Bayerova 16
Město Brno
Telefon +420 607 278 379
E-mail brnokosmetika@email.cz
Web www.brnokosmetika.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota 8:00 - 20:00
neděle 8:00 - 20:00

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika Brno Václav Kolesa? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Čištění pleti provádím ultrazvukem spolu se zapracováním speciálních sér pomocí sonoforézy a galvanizace. Proces galvanizace funguje na principu kladného a záporného polu který odpuzuje aktivní látky ze sér do pleti. K přípravě před čištěním pleti používám speciální napařovač, který pokožku změkčuje a tím umožňuje snazší, pohodlnější a příjemnější čištění. Mikrodermabraze slouží ke zjemění povchu a vyhlazení povrchu pokožky pomocí mechanického obrušování diamantovými nádstavci a podtlaku.

Sonofrézu se provádím ultrazvukem a mikromasáží za účelem vpravení speciálních sér do hlubších vrstev kůže a pro výrazné zvýšení jejich účinnosti. Ultrazvukové vlny stimulují tkáně, zvyšují propustnost buněčných membrán. Sonoforéza podporuje syntézu kolagenu v pokožce, redukuje vrásky a rovněž zpevňuje pokožku, která se stává zdravější, jasnější a mladistvější.

Galvanizace je jedním z nejúčinnějších způsobů čištění pleti. Galvanizace využívá kontrolovaného galvanického proudu, kdy součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pozitivně působícími látkami. Galvanizace výrazně redukuje rýhy a vrásky, akné, aktivuje štěpení buněk, zmírňuje otoky obličeje, sjednocuje tonus a odstín pleti.

Diamantová mikrodermabraze je neinvazivní metodou pro omlazení pletí a vyčištění pokožky. Jedná se o bezbolestný úkon, zanechávající pleť s vyrovnanou barvou a strukturou, s mnohem méně viditelnými póry. Diamantová mikrodermabraze je tedy mechanický peeling obličeje, při kterém odstraníme svrchní část pokožky proto, aby se objevila pleť nová, zdravá a plná života.

Šetrná depilace cukrovou pastou je jedním nejjemnějších způsobů jak odstranit nežádoucí chloupky. V rámci depilace cukrovou pastou používám pouze 100% přírodní produkt, jehož hlavním složením je přírodní cukr, citronový extrakt a voda. Tento způsob depilace nebyl testován na zvířatech a lze říct, že je přírodní natolik, že ji lze dokonce i ochutnat. Svým složením a způsobem provedení je depilace cukrovou pastou vhodná pro muže i ženy.

V rámci tělových ošetření provádím jak masáže celého těla, tak i jeho částí včetně kompletního ošetření těla za použití speciálních přírodních a k tělu šetrných kosmetických přípravků.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za 20 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie