Kosmetika Brno Václav Kolesa

Základní informace

Profesionální kosmetické služby v Brně prováděné vysoce kvalitními kosmetickými přípravky ESTESOPHY. Kosmetické ošetření v Brně v studiu Václava Kolesy s více než jedenáctiletými zkušenostmi znamená širokou nabídku služeb s profesionální pečlivostí a individuálním přístupem. V kosmetickém studiu máte zajištěno příjemné prostředí a plné soukromí. Mým hlavním cílem je, abyste ode mne odcházeli odpočatí a spokojení a vždy se rádi vraceli strávit příjemné chvíle péčí o Vaše tělo.

Kontakty

Ulice Bayerova 16
Město Brno
Telefon +420 607 278 379
E-mail brnokosmetika@email.cz
Web www.brnokosmetika.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota 8:00 - 20:00
neděle 8:00 - 20:00

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika Brno Václav Kolesa? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Čištění pleti provádím ultrazvukem spolu se zapracováním speciálních sér pomocí sonoforézy a galvanizace. Proces galvanizace funguje na principu kladného a záporného polu který odpuzuje aktivní látky ze sér do pleti. K přípravě před čištěním pleti používám speciální napařovač, který pokožku změkčuje a tím umožňuje snazší, pohodlnější a příjemnější čištění. Mikrodermabraze slouží ke zjemění povchu a vyhlazení povrchu pokožky pomocí mechanického obrušování diamantovými nádstavci a podtlaku.

Sonofrézu se provádím ultrazvukem a mikromasáží za účelem vpravení speciálních sér do hlubších vrstev kůže a pro výrazné zvýšení jejich účinnosti. Ultrazvukové vlny stimulují tkáně, zvyšují propustnost buněčných membrán. Sonoforéza podporuje syntézu kolagenu v pokožce, redukuje vrásky a rovněž zpevňuje pokožku, která se stává zdravější, jasnější a mladistvější.

Galvanizace je jedním z nejúčinnějších způsobů čištění pleti. Galvanizace využívá kontrolovaného galvanického proudu, kdy součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pozitivně působícími látkami. Galvanizace výrazně redukuje rýhy a vrásky, akné, aktivuje štěpení buněk, zmírňuje otoky obličeje, sjednocuje tonus a odstín pleti.

Diamantová mikrodermabraze je neinvazivní metodou pro omlazení pletí a vyčištění pokožky. Jedná se o bezbolestný úkon, zanechávající pleť s vyrovnanou barvou a strukturou, s mnohem méně viditelnými póry. Diamantová mikrodermabraze je tedy mechanický peeling obličeje, při kterém odstraníme svrchní část pokožky proto, aby se objevila pleť nová, zdravá a plná života.

Šetrná depilace cukrovou pastou je jedním nejjemnějších způsobů jak odstranit nežádoucí chloupky. V rámci depilace cukrovou pastou používám pouze 100% přírodní produkt, jehož hlavním složením je přírodní cukr, citronový extrakt a voda. Tento způsob depilace nebyl testován na zvířatech a lze říct, že je přírodní natolik, že ji lze dokonce i ochutnat. Svým složením a způsobem provedení je depilace cukrovou pastou vhodná pro muže i ženy.

V rámci tělových ošetření provádím jak masáže celého těla, tak i jeho částí včetně kompletního ošetření těla za použití speciálních přírodních a k tělu šetrných kosmetických přípravků.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 7 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie