Kosmetika - Iveta Musilova

Základní informace

Kosmetické studio Ivety Musilové se nachází kousek od centra města Brna, v komplexu Bobycentrum. Kosmetické ošetření se provádí nejnovější ultrazvukovou technologií.

Kontakty

Ulice Sportovní 2a (Bobycentrum)
Město Brno
Telefon +420 739 417 186
E-mail lukin.striz@seznam.cz
Web www.kosmetika-musilova.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 20:00
úterý 9:00 - 20:00
středa 9:00 - 20:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek 9:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika - Iveta Musilova? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kosmetické ošetření provádím nejnovější ultrazvukovou technologií. Je to velmi šetrné, komfortní ošetření s okamžitým výsledkem na vaší pleti díky ultrazvukovým vibracím. Základní kosmetické ošetření pleti trvá 90 minut a zahrnuje odlíčení pleti, čištění pleti ultrazvukem a následné zapravení výživného séra ultrazvukem. Následuje relaxační masáž dekoltu a obličeje a maska dle typu pleti. Úprava obočí je zahrnuta v ceně ošetření.

Na žádost klientky lze provést barvení obočí i řas, depilaci teplým voskem, masku na oční okolí a další speciální ošetření pleti.

Dále nabízím služby, při kterých spolupracuji s lékařkou. Jedná se o fotodepilace, fotoomlazení, odstranění pigmentových skvrn lékařským přístrojem IPL.

Další službou pro klientky je aplikace podkožních výplní na bázi kyseliny hyaluronové, aplikovatelných v injekcích, které vyhladí vaše vrásky nebo zvětší objem vašich rtů.

Při kosmetické ošetření používám italskou kosmetiku značky Alissa Beauté a Bioline (více informací na beautyservis.cz). Originalita této kosmetiky spočívá v propojení přírody, zkušeností s využitím nejnovějších vědeckých objevů a účinných aktivních látek. Tato kosmetika neobsahuje chemické konzervanty, pouze potravinářské. Je vhodná pro všechny typy pleti i pro alergiky (jsou odstraněny alergenní látky).

Při spolupráci s Allisa Beauté pořádám pro nové i stálé klientky v určitých termínech odbornou analýzu pleti speciálním přístrojem MicroCamera, které je bezplatnou službou. Rozbor pleti je důležitý pro správný výběr kosmetických přípravků.

Další službou pro klientky je prodej kosmetických produktů (odličovací mléka, tonika, krémy, oční krémy, aktivní látky – séra, opalovací krémy) a dárkových poukazů.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 4 dny

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 30 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie