Lucie Kadlecová - fotografka a vizážistka

Základní informace

Chtěli byste se nechat nalíčit a vyfotit na významnou událost? Láká vás změnit image? Poptáváte svatební služby? Hledáte fotografku na svatbu? Více na www.luciekadlecova.com

Kontakty

Ulice Pod Brdy 7
Město Benátky Nad Jizerou
Telefon +420 604 746 111
E-mail info@luciekadlecova.com
Web www.luciekadlecova.com

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 21:00
úterý 9:00 - 21:00
středa 9:00 - 21:00
čtvrtek 9:00 - 21:00
pátek 9:00 - 21:00
sobota 9:00 - 21:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Lucie Kadlecová - fotografka a vizážistka? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Líčení:

  • Fotomakeup
  • Makeup na maturitní tabla a plesy
  • Extravagantní makeup
  • Facepainting

PORADENSTVÍ

Potřebujete poradit jak se správně líčit, jaký typ pleti máte a jaké přípravky jsou vhodné právě pro Vás? Využijte poradenství v líčení, které vám poskytne cenné rady ohledně péče o pleť a volbu vhodné dekorativní kosmetiky. Vyzkoušíte si na sobě různé styly líčení a získané rady si tím lépe osvojíte pro svoji osobní potřebu.

ÚČESY

Upravené vlasy jsou nedílnou součástí celkového vzhledu, proto se věnuji také účesům. Mohu Vám vytvořít účes na svatbu, maturitní ples, slavnostní příležitost, na focení nebo jen lehký styling k samotnému líčení.

FOCENÍ

Fashion neboli módní fotografie je žánr fotografování, který se věnuje zobrazování oblečení a jiných módních doplňků. Tento styl focení je velmi kreativní a proto ho preferuji, neboť je pro moji práci vizážistky nejbližší. Je také vhodný i pro muže. Dále nabízím focení: Boudoir, Proměny, dětí a miminek a rodinné focení.

SVATBA

Svatba je jedním z nejkrásnějších a nejšťastnějších dnů v našem životě, proto si na tomto dni dáváme tak záležet. Věcí, které se musejí zařídit, je opravdu mnoho, proto jsem pro Vás připravila balíčky svatebních služeb, díky kterým ušetříte nejen čas ale i peníze.

Jsem vizážistka, fotografka i zpěvačka, proto bych Vám ráda nabídla kompletní balíček , který si můžete zarezervovat už dnes :)

Balíček WEDDING ALL IN ONE obsahuje:

▪ předsvatební schůzku ▪ tvorbu svatebního oznámení ▪ předsvatební focení ▪ líčení nevěstu a svatebčanů ▪ účes pro nevěstu a svatebčany ▪ manikúru pro nevěstu a svatebčany ▪ focení svatby ▪ hudbu na svatební hostinu

Balíček lze vždy upravit podle Vašeho přání. Je možné využít jen některé z uvedených služeb. Působím v Mladé Boleslavi, Benátkách nad Jizerou, Praze a okolních městech. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat :-)

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí