Francouzská manikúra

Kategorie: Nehtová studia

Francouzská manikúra je stylová a vkusná. Jistě jí všichni znáte, ale v našem článků se o ní dozvíte skutečně vše. Její výhody i nevýhody, cenu nebo postup při jejím vytváření. Jedná se o způsob úpravy nehtů, který vymysleli francouzští designéři. Ideálně doplňuje jakýkoli model a hodí se k jakékoli příležitosti. Výsledkem je bílý okraj nehtů na průsvitném růžovém či béžovém podkladu.

Francouzská manikúra – výhody a nevýhody

Její velká výhoda tkví v tom, že je poměrně rychlá a její výsledek dokáže skutečně zaujmout. No není to paráda? Francouzská pedikúra představuje jeden z mnoha způsobů úpravy vašich nehtů. Nestačí Vám jen obyčejný lak? Chcete zkusit něco jiného, elegantního a jednoduchého? Francouzská manikúra je tu právě pro Vás se všemi jejími výhodami, bonusy a kouzlem.

O nevýhodách můžeme mluvit pouze ve spojení s dlouhými čekacími lhůtami na objednání nebo nekvalitními výrobky. Dále typ laku na nehtech by měl ladit s Vaší celkovou vizáží. Další nevýhodou může být v některých případech cena, která nemusí odpovídat odvedené kvalitě, ale stojí za ní jen snaha rychle a jednoduše vydělat.

Indikace

Francouzská manikúra se používá na zkrášlení nehtů, aby Vaše ruce vypadaly lépe a dokázaly zaujmout. Je skvělým módním doplňkem a říká o Vás širokému okolí, že o sebe pečujete a dbáte na detaily, protože právě detaily tvoří dokonalost každého celku. Typickým znakem francouzské manikúra jsou bílé okraje nehtů.

Cena

Cena francouzské manikúry se odvíjí podle lokality salonku, který ji poskytuje, podle osvědčení maskérek, podle typu a náročnosti oné manikúry, podle použité kosmetiky (její značky a dostupnosti). Některé salony mají vyšší cenu, pokud Vás přijmou okamžitě. Cena by rozhodně neměla být jediný faktor, který Vás při výběru manikúry a salonu bude zajímat.

Postup

Samotný postup a tvorba francouzské manikúry zabere cca hodinu Vašeho času. Po svěření svých rukou a nehtů profesionálnímu salonku Vám hodina uteče rychle. Nehtařky jsou šikovné a pečlivé a jejich odvedenou práci oceníte nejen vy. Celá tvorba francouzské manikúry začíná již zvednutím telefonu a chutí se objednat. Následně máte čas domýšlet detaily a těšit se na hotové dílo.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

15900 Kč
akreditovane-kurzy-kosmeticka-69-030-m-2

Akreditované kurzy - Kosmetička 69-030-M

Akreditované kurzy - Kosmetička 69-030-M

Kosmetický institut s.r.o., Mrštíkova 1122, Hradec Králové

15900 Kč končí za 18 dní
990 Kč
specialni-lifting-balicek-6-in-1

Speciální lifting balíček 6 in 1

Kombinované ošetření obličeje a řas zaměřené na lifting a…

Beauty studio Čakovice, Cukrovarská 987, Praha

990 Kč končí za měsíc

Studentská sleva 50 % na masáž

Studentská sleva 50 % na masáž

Salon Davi, Sokolovská 129/50, Praha 8 - Karlín

končí za 9 dní

Ceník provozovny SOLÁRIA ze Salónu - Cítím se skvěle

Představujeme Vám nový CENÍK PROVOZOVNY SOLÁRIA ze Salónu -…

Solárium a Kosmetické služby (Salón - Cítím se skvěle), Zenklova 1232/181, Praha

končí za 23 dní
–22 %
2-za-cenu-1

2 za cenu 1

2 za cenu 1

Tantra Liberec VIP masáže Liberec, Jugoslávská 840, Liberec

2490 Kč končí za 3 dny
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde