Francouzská manikúra

Kategorie: Nehtová studia

Francouzská manikúra je stylová a vkusná. Jistě jí všichni znáte, ale v našem článků se o ní dozvíte skutečně vše. Její výhody i nevýhody, cenu nebo postup při jejím vytváření. Jedná se o způsob úpravy nehtů, který vymysleli francouzští designéři. Ideálně doplňuje jakýkoli model a hodí se k jakékoli příležitosti. Výsledkem je bílý okraj nehtů na průsvitném růžovém či béžovém podkladu.

Francouzská manikúra – výhody a nevýhody

Její velká výhoda tkví v tom, že je poměrně rychlá a její výsledek dokáže skutečně zaujmout. No není to paráda? Francouzská pedikúra představuje jeden z mnoha způsobů úpravy vašich nehtů. Nestačí Vám jen obyčejný lak? Chcete zkusit něco jiného, elegantního a jednoduchého? Francouzská manikúra je tu právě pro Vás se všemi jejími výhodami, bonusy a kouzlem.

O nevýhodách můžeme mluvit pouze ve spojení s dlouhými čekacími lhůtami na objednání nebo nekvalitními výrobky. Dále typ laku na nehtech by měl ladit s Vaší celkovou vizáží. Další nevýhodou může být v některých případech cena, která nemusí odpovídat odvedené kvalitě, ale stojí za ní jen snaha rychle a jednoduše vydělat.

Indikace

Francouzská manikúra se používá na zkrášlení nehtů, aby Vaše ruce vypadaly lépe a dokázaly zaujmout. Je skvělým módním doplňkem a říká o Vás širokému okolí, že o sebe pečujete a dbáte na detaily, protože právě detaily tvoří dokonalost každého celku. Typickým znakem francouzské manikúra jsou bílé okraje nehtů.

Cena

Cena francouzské manikúry se odvíjí podle lokality salonku, který ji poskytuje, podle osvědčení maskérek, podle typu a náročnosti oné manikúry, podle použité kosmetiky (její značky a dostupnosti). Některé salony mají vyšší cenu, pokud Vás přijmou okamžitě. Cena by rozhodně neměla být jediný faktor, který Vás při výběru manikúry a salonu bude zajímat.

Postup

Samotný postup a tvorba francouzské manikúry zabere cca hodinu Vašeho času. Po svěření svých rukou a nehtů profesionálnímu salonku Vám hodina uteče rychle. Nehtařky jsou šikovné a pečlivé a jejich odvedenou práci oceníte nejen vy. Celá tvorba francouzské manikúry začíná již zvednutím telefonu a chutí se objednat. Následně máte čas domýšlet detaily a těšit se na hotové dílo.

Slevy v salónech krásy

Akční balík

Procedura proti vráskám + pilling obličeje = 799,-Kč +masáž…

Salón krásy Fenix, Řipská 27, Praha

končí za 23 dní
–50 %

Sleva 50% na permanentní make-up rtů

Permanentní make-up rtů metodou OMBRE

Permanent Style, Blanická 6, Praha

2250 Kč končí za 7 dní
–33 %

Úprava + barvení obočí

Úprava + barvení obočí

Kosmetika Vivien, Náměstí Svobody 17, Brno

120 Kč končí za měsíc
–47 %

Lymfodrenáž přístrojová

AKCE - Lymfodrenáž přístrojem BALLANCER

Studio Bonton, Plzeňská 1084, Třemošná

800 Kč končí za 8 dní

Připravujeme od ledna cvičení ve středu ráno

Cvičení, posilování a spalování hned po ránu :-)

Slender Life - Centrum pro ženy, Erbenova (sokolovna), Hořice (Jičín)

končí za 17 dní
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace