Francouzská manikúra

Kategorie: Nehtová studia

Francouzská manikúra je stylová a vkusná. Jistě jí všichni znáte, ale v našem článků se o ní dozvíte skutečně vše. Její výhody i nevýhody, cenu nebo postup při jejím vytváření. Jedná se o způsob úpravy nehtů, který vymysleli francouzští designéři. Ideálně doplňuje jakýkoli model a hodí se k jakékoli příležitosti. Výsledkem je bílý okraj nehtů na průsvitném růžovém či béžovém podkladu.

Francouzská manikúra – výhody a nevýhody

Její velká výhoda tkví v tom, že je poměrně rychlá a její výsledek dokáže skutečně zaujmout. No není to paráda? Francouzská pedikúra představuje jeden z mnoha způsobů úpravy vašich nehtů. Nestačí Vám jen obyčejný lak? Chcete zkusit něco jiného, elegantního a jednoduchého? Francouzská manikúra je tu právě pro Vás se všemi jejími výhodami, bonusy a kouzlem.

O nevýhodách můžeme mluvit pouze ve spojení s dlouhými čekacími lhůtami na objednání nebo nekvalitními výrobky. Dále typ laku na nehtech by měl ladit s Vaší celkovou vizáží. Další nevýhodou může být v některých případech cena, která nemusí odpovídat odvedené kvalitě, ale stojí za ní jen snaha rychle a jednoduše vydělat.

Indikace

Francouzská manikúra se používá na zkrášlení nehtů, aby Vaše ruce vypadaly lépe a dokázaly zaujmout. Je skvělým módním doplňkem a říká o Vás širokému okolí, že o sebe pečujete a dbáte na detaily, protože právě detaily tvoří dokonalost každého celku. Typickým znakem francouzské manikúra jsou bílé okraje nehtů.

Cena

Cena francouzské manikúry se odvíjí podle lokality salonku, který ji poskytuje, podle osvědčení maskérek, podle typu a náročnosti oné manikúry, podle použité kosmetiky (její značky a dostupnosti). Některé salony mají vyšší cenu, pokud Vás přijmou okamžitě. Cena by rozhodně neměla být jediný faktor, který Vás při výběru manikúry a salonu bude zajímat.

Postup

Samotný postup a tvorba francouzské manikúry zabere cca hodinu Vašeho času. Po svěření svých rukou a nehtů profesionálnímu salonku Vám hodina uteče rychle. Nehtařky jsou šikovné a pečlivé a jejich odvedenou práci oceníte nejen vy. Celá tvorba francouzské manikúry začíná již zvednutím telefonu a chutí se objednat. Následně máte čas domýšlet detaily a těšit se na hotové dílo.

Slevy v salónech krásy

–57 %

Objemové řasy 5D

Prodloužení řas

Studio Oxygen, Na Chmelnici 609, Chotěboř

1500 Kč končí za měsíc
–15 %

LASH LIFTING a botox

Krásné řasy na dovolenou

Studio Five Jana Součková, Zámecká 1453, Vrchlabí

720 Kč končí za 23 dní
–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

Zenergy TOP hotel Praha, Blažimská 1781/4, Praha

1000 Kč končí za 7 dní
–15 %

Osobní kurzy - Make Up

Osobní kurzy - Make Up

Veronika Mykolenko, Gorkého 1, Brno

2550 Kč končí za 18 dní
–39 %
11000 Kč končí za měsíc
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace