Nail studio Elegance

Základní informace

Kompletní péče o ruce. Modeláž nehtů UV gely, akrylem i akrygelem. Peeling, parafínové zábaly, masáže rukou, P-shine, zdobení nehtů - nail art.

Kontakty

Ulice Nádražní 89
Město Dubňany
Telefon +420 606 430 546
E-mail nailstudioelegance@seznam.cz
Web www.nailstudio.nolimit.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Nail studio Elegance? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Co dělá ruce krásné? Nehty by měly být zdravé, silné a dobře ošetřené a pokožka dobře hydratovaná. Proto by jste je měla ošetřovat výživným krémem, kdykoliv to je možné. Pořiďte si alespoň dvě balení, jedno do koupelny a druhé do kabelky.

Pokud máte nehty křehké a lámavé, začněte s jejich výživou. Pravidelně užívejte multivitamín s obsahem železa. Místo základního laku používejte speciální formule s obsahem proteinů či vápníku. Na trhu jsou k dostání také zpevňující laky, vybírejte si však ty bez obsahu formaldehydu. Ten sice způsobuje, že lak rychleji schne, ale také vysušuje nehty, čímž je oslabuje.

Pěkné nehty nemusí být nutně dlouhé. Současné trendy naopak diktují kratší délky. Pozornost naopak věnujte jejich tvaru. Ten nejpřirozenější je mezi oválem a čtvercem. Jemně zaoblené hrany ocení ji při každodenních povinnostech. Kůžičku kolem nehtu nikdy nestříhejte, tuto proceduru ponechte raději profesionální manikérce. Mohla byste si způsobit drobná zranění, do kterých se snadno zanese infekce.

Odborníci doporučují pravidelně střídat domácí a profesionální péči o ruce. Naučte se o své nehty a ruce pečovat sama a zároveň si dopřejte alespoň jednou za 5 týdnů chvilku relaxu v kosmetickém salónu. Odměnou vám budou krásné ruce, zdravé a pěstěné nehty, které již nebudete muset schovávat před zraky svého okolí.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie