peDireLax

Základní informace

peDirelax nabízí své služby v příjemném a relaxačním prostředí jen pár metrů od stanice metra Háje. Profesionálně poskytuje: suchou medicinální pedikúru, přírodní manikúru, depilaci cukrovou pastou, masáže a další. Provozní doba na objednávku.

Kontakty

Ulice Kupeckého 4 (Ubytovna ministerstva vnitra)
Město Praha
Telefon +420 777 685 639
E-mail z.simralova@seznam.cz
Web www.pedirelax.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón peDireLax? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Suchá medicinální (přístrojová) pedikúra

Šetrné ošetření nohou pomocí přístroje bez předchozího namáčení ve vodní lázni, bez použití skalpelu. Tímto způsobem ošetření je vyloučena případná nákaza mykózních onemocnění a bradavic. Ošetření suchou-mediciální pedikúrou umožňuje opatrné řešení nepříjemných problémů jako jsou například zarostlé nehty a dalších jinak bolestivých zákroků. Ošetření je zakončeno příjemnou masáží chodidel za použití profesionálních přípravků značek JUST a LR.

Dopřát svým nehtům můžete také moderní permanentní lakování (gel-lak), které udrží vaše nehty krásné po dobu několika týdnů. Samozřejmostí pro náročné klienty je rozšířená nabídka našich služeb jako například relaxační masáž plosek nohou a mnoho dalšího.

Přírodní (klasická) manikúra

Klasická manikúra v sobě zahrnuje základní očištění nehtového lůžka, případné odlakování, zkrácení a zapilování nehtu, výživu. K dispozici je samozřejmě i permanentní lakování a masáž rukou, nebo parafínový zábal.

Masáže

Reflexní terapie se provádí na ploskách nohou a tímto způsobem je zakončena každá pedikúra. Reflexní body celého těla se nacházejí od kotníků k prstům na nohou. Tento způsob masáže je velice příjemný, může však být i nepříjemný až bolestivý na místě reflexního bodu orgánu, který je postižen nemocí, nebo úrazem. Stimulace takového bodu pomůže rychleji odstranit bolest a následky nemocí. Při celkové terapii po uvolnění reflexních bodů na nohou pokračujeme uvolněním krční páteře a následně bederní páteře.

Depilace cukrovou pastou

jedná se o jemný způsob depilace, která je navíc dlouhodová a šetrná k životnímu prostředí. Kromě ostraňování chloupků při depilaci má cukrová pasta navíc schopnost odstraňovat odumřelé částí kožních buněk a provádí tak zároveň depilaci pokožky.

V salonu nabízíme zároveň prodej nejkvalitnější přírodní kosmetiky pečující nejen o vaše ruce a nohy.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 10 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 21 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.