Salon krásy 17

Základní informace

Solárium, Kolagenárium, Masáže, Kosmetika, Manikůra a Pedikůra.

Kontakty

Ulice Nám. F. L. Věka 17
Město Dobruška
Telefon +420 732 500 110
E-mail kveta.havlinova@centrum.cz
Web salonkrasy17.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon krásy 17? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

SOLÁRIUM Co to je solárium?

Solárium je technické zařízení osazené UV lampami a používané k umělému opálení celého těla. Tohoto účinku je dosahováno tím, že solárium vyzařuje ultrafialové záření (UV záření), podobně jako Slunce.

Jaké jsou klady solária?

Mimo rychlého a kvalitního opálení vzniká, vlivem UV záření, v těle vitamín D. Kromě zlepšení Vaší nálady má vliv na stavbu kostí, pomáhá zvyšovat tělesnou výkonnost, působí proti depresím a zlepšuje krevní oběh. Solárium má současně velmi pozitivní účinky na kožní onemocnění. Pobyt v soláriu působí proti únavě, a vytváří vlastní kožní ochranu proti agresivnímu slunečnímu záření v době dovolené. Prohřátí v soláriu pomáhá při potížích s páteří a revmatismem.

KOLAGENÁRIUM Co to je Kolagenárium?

Speciální červené světlo vyzařované kolagenovými trubicemi stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži. Tomuto procesu říkáme „fotoomlazení“. Klinické studie prokázaly, že světelná terapie urychluje regeneraci kožních buněk o 150 až 200 procent. Navíc je pokožka lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je viditelně mladší, vypnutější a jasnější kůže. Kolagenové ošetření obnovuje mladistvý vzhled kůže přirozeným způsobem zevnitř.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Výsledky kolagenové terapie přímo souvisí se stářím a aktuálním stavem kůže a četností, dlouhodobostí a kontinuitou procesu. Pozorovací studie ukázaly, že více než polovina všech účastníků zaznamenala zlepšení vrásek v obličeji a na dekoltu po deseti aplikacích. Po 30 ošetřeních bylo viditelné zlepšení u všech uživatelů. Kromě toho všichni účastníci testu potvrdily významné zlepšení pevnosti a pružnosti kůže na celém těle. Proces syntézu kolagenu a elastinu pokračuje dále i po skončení terapie!

Objednávejte na www.salonkrasy17.cz

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí